Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/26/2018 in all areas

 1. 1 point
  Auto już wyjechało ,ale tak struktura taka sAma wszędzie .Oby więcej takich nie było szrotów 😆
 2. 1 point
  Maszynki do polerowania i nie tylko
 3. 1 point
  @gugu33, skusiła Cię promocja NAT'a na Black Friday?
 4. 1 point
  Witam Was wszystkich, mam na imię Michał, jestem z Torunia. Detailingiem samym w sobie interesuje się od krótkiego czasu, w głębi serca chciałbym aby był to mój sposób na życie, chciałbym wyjść zza biurka i zacząć działać, a motoryzacja w każdej postaci nie jest mi obca. W ostatnich dniach interesowałem się poprawą estetyki i bezpieczeństwa w swoim samochodzie (regeneracja reflektorów) i trafiłem na kanał YT "MX Nowicki" - to oni wciągnęli mnie to mocniej. Na dzień dzisiejszy chciałbym uzbroić się w wiedzę i sprzęt, tak aby po zimie zabrać się najpierw za swój samochód, a w przyszłości być może za kolejne. Problemem pozostaje miejsce gdzie mógłbym to robić i czas. Z pewnością chciałbym też pomyśleć o szkoleniu w tym kierunku tak aby moja wiedza była podparta czyimś doświadczeniem Pozdrawiam!
 5. 1 point
 6. 1 point
  Do ciemnych i w sumie nie tylko polecam CarPro Essence a na to Reload lub TacSystem Moonlight.Efekt cię powali.
 7. 1 point
  1. Zamiast samej wody, aktywna piana 3.Trochę nie potrzebna robota.Lepiej od razu umyć ADBL Pro shampoo.Yeti to kiepska piana przy np. AB Magifoam. 7.Menzernę bym zmienił na coś lepszego bez wosków np. Sonax EX04-06. Do kół daruj sobie te środki K2 tylko ADBL Tire and Rubber Cleaner lub ten co wybrałeś Excede bo ok. Na szyby po doczyszczeniu CGP lub NuGlass - Ultra Glaco TYLKO.Jak ich tym nie doczyścisz, NW nie zagada i tylko nie potrzebna robota i koszty.Zwykłym płynem nawet najlepszym tego nie zrobisz.
 8. 1 point
  Pewnie że warto i to nie tylko super nowości.Np.: ADBL SSW - świetny wosk, nawet na felgi CarPro Trix - 2w jednym usuwa smołę i wtrącenia metaliczne AB Magifoam - zdecydowanie najlepsza piana na rynku. ADBL czy Tenzi spływają z auta po kilku minutach a AB po kwadransie i dłużej Tac System Moonlight - super trwały kwarc-sealant ADBL MrGrey - kapitalna puszysta fibra Koch Chemie Plast Star - na tworzywa zewnętrzne i gumy CarPro Essence - do odświeżenia lakieru ValetPro ADV Poseydon - super szampon Prima Amigo - cleaner pod wszystko czyli woski i sealanty Nielsen Finesse - tani a fantastyczny do tworzyw wewnętrznych (nie świeci się jak psu j...) Good Stuff Falcon’s Eye - świetny do szyb FX PROTECT Nano Shampoo - extra szampon na powłoki ADBL Micro Wash - do prania fibr i padów Soft 99 UltraGlaco - znakomita NW na szyby ADBL Shampoo Pro - szampon odtłuszczający przed aplikacją powłok i wosków
 9. 1 point
  Jeśli chodzi o sporadyczne użytkowanie to tak :). W ostatnim czasie uzupełniłem swój składzik o kończące się i nowe produkty.
 10. 1 point
  Hej! Od kilku miesięcy zacząłem zwracać więcej uwagi na moje auto i zaczęło sprawiać mi przyjemność dopieszczanie każdego elementu. Jako początkujący pewnie forum w wielu sprawach mi pomoże!
 11. 1 point
  Niedawno uzupełniliśmy ofertę naszego sklepu o produkty Koch Chemie oraz Work Stuff - @Good Stuff. https://sklep.detailingclub.pl/koch-chemie https://sklep.detailingclub.pl/work-stuff
 12. 1 point
  Do polerek DA, dokupiłem rotację Kraussa P7, pewnie niedługo dokupię małą polerkę pneumatyczną na pady 50 i 30mm :).
×
×
 • Create New...