Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • WuWo

   System partnerski Detailing Club   27.08.2017

   Niezbędne informacje o systemie partnerskim Detailing Club zebrane w jednym miejscu. P: Co to jest system partnerski Detailing Club? O: System został stworzony w celu uporządkowania usług komercyjnych na naszym forum, podzieliliśmy go na dwie grupy: dystrybutorzy oraz sklepy detailingowe studia i myjnie detailingowe P: Jakie są korzyści z dołączenia do systemu partnerskiego? O: Istnieje wiele korzyści wynikających z dołączenia do systemu partnerskiego, zostały przedstawione poniżej z podziałem na poszczególne grupy. Dystrybutorzy i sklepy detailingowe: własny dział na forum – który można prowadzić według własnego uznania, możliwość swobodnego reklamowania swoich usług na forum, kontakt z użytkownikami w swoim dziale oraz poprzez wiadomości PW, możliwość umieszczenia reklamy swoich usług w podpisie na forum, dostęp do ukrytych działów, tylko dla dystrybutorów i sklepów detailingowych oraz studiów i myjni detailingowych, zwiększona skrzynka PW - 500 wiadomości współpraca w mediach społecznościowych i wiele innych korzyści… Studia i myjnie detailingowe: dostęp do działu Show and Shine dla firm usługowych w którym można przedstawić swoje prace detailingowe, możliwość swobodnego reklamowania swoich usług na forum, kontakt z użytkownikami w swoim dziale oraz poprzez wiadomości PW, możliwość umieszczenia reklamy swoich usług w podpisie na forum, dostęp do ukrytych działów, tylko dla dystrybutorów i sklepów detailingowych oraz studiów i myjni detailingowych, zwiększona skrzynka PW - 500 wiadomości współpraca w mediach społecznościowych i wiele innych korzyści… P: Mam firmę, czy muszę zostać partnerem Detailing Club? O: Nie. Należy jednak pamiętać do przestrzeganiu ogólnie przyjętych zasad na forum, nie reklamowania swoich usług w żaden sposób m.in. przez posty, PW, podpis czy logo na zamieszczanych zdjęciach. P: Jaki są koszta zostania partnerem Detailing Club? O: W obecnej chwili zostanie partnerem forum Detailing Club, jest zupełnie darmowe. W przyszłości nie wykluczamy wprowadzenia opłat abonamentowych aby pokryć koszty prowadzenia serwisu. P: Czy każdy użytkownik, może tworzyć tematy w działach partnerskich? O: Nie, możliwość tworzenia tematów posiadają jedynie partnerzy forum. Zwykli użytkownicy forum mogą jedynie odpowiadać w obecnych temat. P: Z kim się skontaktować, aby zostać partnerem forum? O: W celu zostania partnerem forum, prosimy o kontakt na wspolpraca@mrcleaner.pl

FancyDetailers

Partner forum
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O FancyDetailers

Kontakt

 • Strona WWW
  www.fancydetailers.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  motoryzacja, marketing, e-commerce, technologie
 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  Volvo S60R
 1. O marce FEYNLAB

  Marka FEYNLAB to dostawca zaawansowanych technologicznie powłok ceramicznych, szeregu produktów do zabezpieczania powierzchni tworzyw, opon, wnętrza pojazdu i innych oraz flagowego rozwiazania jakim są najbardziej zaawansowane powłoki ochronne na rynku z efektem Self Healing. Oferta firmy w szybkim tempie powiększa się o nowe pozycje. Chcemy, aby cechowała nas rzetelność i uczciwość, dlatego zależy nam na dostarczaniu kompletnych informacji zarówno o możliwościach, jak i ograniczeniach produktów. Jako Polski dystrybutor poszukujemy profesjonalnych studiów detailingowych dla naszych topowych rozwiązań, a także chcemy zainteresować ogólnodostępnymi produktami wszystkich miłośników kosmetyki samochodowej :). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.feynlab.pl - aktualnie przygotowywana jest oferta na rok 2017 Naszego profilu na Facebook'u https://www.facebook.com/feynlabpolska/?fref=ts Oczywiście na bieżąco będziemy dostarczać wszelkich informacji na temat oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do kontaktu z nami :)
 2. Witajcie :)

  Cześć wszystkim. Jestem Łukasz prowadzę swoje studio auto detailingu od 2011 roku, które znajduje się pod Warszawą. Mam nadzieję, że na forum będę w stanie wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami : )
×