Jump to content

kuci5

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

2 Followers

About kuci5

 • Birthday April 5

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Imię
  Piotr
 1. A co się ze ścianą podziało?
 2. Podobnie jak poprzednicy bardzo dziękuje w imieniu swoim jak i KuroDetailing,za świetne spotkanie. Zmuszeni byliśmy opuścić Was wcześniej ponieważ jechaliśmy do Atlas Areny na andrzejki. Poniżej zdjecie "dziwnie uśmiechniętej" ekipy. Było naprawde świetnie Odemnie mała uwaga, niechcący podprowadziłem komuś pada Urbana (tego co sie nie grzeje, albo i grzeje) Nie będe ukrywał, że sytuacja zaistniała zaraz po tym, jak Wiola nalewała mi "rozchodniaczki" w stężeniu bliżej nieokreślonym. 8-} Jescze raz bardzo dziękuje znanym i nowo-poznanym osobą za przyjęcie i %%%rozmowy%% na temat detailingu ;)
 3. Mam coś takiego w domu, po dwóch praniach w pralce, szmatka idealnie nadaje się do domywania brudnych rąk. Jest dosyć sztywna, i niestety nie wyobrażam sobie osuszyć nią czarnego samochodu. Zdecydowanie nie dla tego produktu w naszych zbiorach. =;
 4. Moje zdanie jest takie, że powinno się zerwać odważniki podczas takiego procesu. Dużo lepiej to wygląda, a tak czy siak koła należy wyważyć przed założeniem na samochód.
 5. Ja Kraussa kupiłem w kwietniu, działa bez zarzutu. Mimo maksymalnej mocy, i mocnego dociskania do elementu, urządzenie nie nagrzewa się i jak dotąd wszystko z nim w porządku. Zauważyłem, że czasem ,potencjometr lubi minimalnie przeskoczyć, podczas używania i czuć na maszynie delikatne przyspieszenie lub zwolnienie obrotów.
 6. Co dokładnie potrzebujesz wiedzieć/widzieć. Z miła chęcią postaram się pomóc.
 7. Nie i to będzie ciężka sprawa. MSDS niedostepne... W MSDSie nic nie ma. Wczoraj z pracy wysłałem oficjalne zapytanie nt. produktu do Toyota Europe. W ciągu 14 dni mają dać odpowiedź. Jak tylko coś będę wiedział to dam znać. EDIT: Co ciekawe, w skład powłoki Zirconite wchodzi również Zirconite Fabric&Carpet Protector. Jest do swego rodzaju zabezpieczenie(impregnat) do tapicerki, dywaników, dachów cabrio itd.
 8. No, wreszcie oczekiwane zakończenie testu. Co do zwycięzcy testu, chyba zaskoczenia nie ma. Tego można było się spodziewać. ~o)
 9. To teraz pasuje je ogarnąć z zewnątrz. Do roboty Panowie. ^:)^
 10. Ja "żem" z Krakowa :) Przychodzę w pokoju, mam nadzieje, że będzie mi dane kiedyś z Wami PYKnąć
×
×
 • Create New...