Jump to content

rexx

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

About rexx

  1. Piekna fotorelacja! P.s - jeszcze nievwidzialem tyle smoły na aucie :shock:
  2. patrz jeszcze na spokojnie pod wszystkimi listwami,przypadłość oplów z tamtego okresu :u się miało troche fiatów to się ma oko wyćwiczone do rudej pindy :lol: Już przepatrzyłem dokładnie całe auto i klapa bagażnika to jedyne miejsce w którym wyskoczyło mi to rude oczko.
  3. No właśnie w tym tygodniu wybieram się do lakiernika by na to zerknął. btw wielkie dzięki, że go wypatrzyłeś! No właśnie powoli przygotowuje się do mycia silnika oraz wnętrza pojazdu, preparaty już zakupione ale niestety pogoda wciąż nieodpowiednia.... Dokładnie jest to Astra H kombi z 2006 roku :) Ładna będzie dopiero po odpowiedniej korekcie! Niestety poprzedni właściciel nie dbał o nią należycie :(
  4. Witam! Mam na imię Rafał i jestem z okolic Krakowa. Swoją przygodę z detailingiem dopiero zaczynam i zadaje sobie sprawę z tego, że jeszcze wielu rzeczy muszę się nauczyć zanim moje auto będzie wyglądało tak jak te z działu "Nasze projekty". Jakiś czas temu pojawiłem się na mini zlocie forumowiczów z Wieliczce (przy okazji pozdrawiam wszystkich tam obecnych) i to tylko uświadomiło mnie w przekonaniu, że detailing jest rzeczą którą chciałbym się zajmować w wolnym czasie. Pozdrawiam :!:
×
×
  • Create New...