Skocz do zawartości

dziwne "coś" w QD


_Monika_

Rekomendowane odpowiedzi

Wzięłam ostatnio jeden z moich QD. Taki niebieski o zapachu gumy balonowej.

Nie używałam go w zasadzie od nie pamiętam kiedy, ale o ile pamiętam, to nie było w nim czegoś takiego jak poniżej na zdjęciach.

Czy spotkaliście się już z czymś takim w QD i możecie mi powiedzieć co to jest?

Kilka fotek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i jakiś filmik (słaba jakoś po wrzuceniu na yubka) ale widać na nim, że poza tym, że to "coś" jest na ściankach, to też pływa:

OU3S08TCrXw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po wytrząchaniu nie znika, ciężko to rozbełtać, na ściankach prawie zniknęło, ale jak się porusza butelką to widać że jeszcze coś pływa

na słońcu nie stało, odkąd go mam, stoi razem z innymi siuwaksami w szafie, przy garażu, temperatura około 18/19*C

JJ. data produkcji na opakowaniu (050610) jest numerem serii, produkt nie ulega przeterminowaniu

dodam, że bliźniaczy produkt z datą produkcji 030210 nie podsiada takiego pływającego czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ;) dla każdego siuwaxa mam harmonogram rozpisany i zgodnie z harmonogramem podchodzę do szafki o rozpoczynam potrząsanie równo co tydzień :-B

A tak poważnie ;) Brak używania jakiegoś produkty przez dłuższy czas nie skutkuje raczej czymś... takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, dla każdego siuwaxa mam harmonogram rozpisany i zgodnie z harmonogramem podchodzę do szafki o rozpoczynam potrząsanie równo co tydzień

Może wydawać Ci się to śmieszne, ale tak się robi.

tak poważnie Brak używania jakiegoś produkty przez dłuższy czas nie skutkuje raczej czymś... takim.

Dlatego trzeba robić regularne inspekcje (patrz wyżej;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie wydaje mi sie to śmieszne, tak zażartowałam. Wiem, że w produktach płynnych, np. szamponach, w których zawarta jest carnauba, po pewnym czasie nieużytkowania wytrąca się "osad". Nie wyobrażam sobie jednak, żeby np. sklepy, dystrybutorzy, producenci itp. co tydzień potrząsali wszystkie płynne specyfiki, które mają na stanie. No chyba, że tak robią to przepraszam. ;)

Mam ten QD pi razy drzwi od końca maja. Drugi, bliźniaczy od zeszłego roku. Jeden i drugi był w użyciu ostatnimi czasy i wszystko było z nimi ok, a dopiero przedwczoraj zauważyłam, że z jednym jest coś nie tak.

Rozumiem, że wytrąca się produkt taki jak Citrus Bling, który rozcieńczyliśmy w celu uzyskania QD. Po pewnym czasie gdy go nie używamy trzeba się trochę namachać żeby uzyskać jednolitą konsystencję. Ale takie wytrącanie to nie to samo co to cudo, które pływa w moim QD i czy bym potrząsała nim co tydzień czy nie to chyba nie miałoby znaczenia, tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko poza zawodami zapytam czy SmartWax to nie jest powiązane z CG?

Od roku 1968 firma Chemical Guys dostarcza profesjonalne produkty do auto detailingu oraz pielęgnacji samochodów, oferując miłośnikom motoryzacji najwyższej jakości rozwiązania. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w produkcji profesjonalnych kosmetyków oraz łącząc to z innowacyjnymi metodami i nowoczesną technologią produkcji Chemical Guys stworzyli markę SMARTWAX, pierwszą na świecie profesjonalną linię produktów przeznaczoną dla użytkowników indywidualnych.

wygląda to na jakiśeś grzybki

też przyszło mi to do głowy, tak po wyglądzie

ale skąd grzybki (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Prawda jest taka że produkcja kosmetyków samochodowych w szczególności tego typu jak QD , szampony itp mają raczej niską normę produkcyjną i takie "wpadki" mogą się zdążyć wystarczy że coś przy rozlewaniu mogło wpaść opakowanie miało jakieś organiczne zabrudzenie i produkt ewoluował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...