Skocz do zawartości

[Test]Sonax twardy wosk w płynie


antonio3

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny teścik:) Tym razem coś co ma być u mnie zabezpieczeniem na zimę a mianowiście Sonax twardy wosk w płynie. Skusiłem się no i zobaczymy jak to długo pociągnie.

Dołączona grafika

Znakomity wosk zabezpieczający lakier. Chroni i pielęgnuje lakiery zwykłe oraz metalizowane. Wysokiej jakości naturalne woski Carnauba trwale zabezpieczają przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Wyjątkowo łatwy w użyciu.

Łagodny dla lakieru. Nasyca kolory i nadaje głęboki połysk. Nie zawiera środków ściernych.

Cena: 20zł

Ilość: 250ml

Konsystencja: Płynna

Kolor: Biały

Zapach: Jak to tani wosk ;) Nie śmierdzi ale pachnieć też nie pachnie

Aplikacja: Za pomocą piankowego aplikatora, polerowanie mf

Na filmie aplikacja na dachu i polerowanie na kolejnym elemencie

dTxfmSn_srE

Taka porcja starczyła na cały dach a i tak większość wosku wsiąkła w aplikator

Dołączona grafika

Jak dla mnie to aplikacja wielki minus. Wolę wosk w paście. Sonax szybko wysycha ale nie ma problemów z jego polerowaniem. Chyba, że nałożymy zbyt dużo wtedy lekki opór czuć pod fibrą.Nie podoba mi się konsystencja tego wosku.

Ważna sprawa, że wosk nie zostawia śladów na plastikach. Specjalnie zostawiłem trochę wosku na zderzaku i po 15minutach spolerowalem zderzak i nie było śladu za to też plus.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Efekty:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lakier wygląda szkliście i to mi się podoba jak na wosk z niewysokiej półki to jestem zaskoczony wyglądem;)

Trwałość wosku i kropelki będę z czasem relacjonował;) Piszcie jeśli macie pytania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czesc Łukasz!

Ja tez wole woski w pascie. Moim zdaniem ten produkt Sonaxa wyglada zachecajaco z uwagi na niewygorowane wymagania co do aplikacji i polerowania. Dodatkowy, ale za to duzy plus za niebrudzenie plastikow - ale warto to miejsce poobserwowac przed dluzszy okres czasu bo biale moze zaczac wychodzic pozniej.

No i czekamy na zdjecia/filmy z kropelkowania i sheetingu i relacje z trwałosci. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...