Skocz do zawartości

Długoterminowe porównanie super sealantów


minetoo

Rekomendowane odpowiedzi


Pora kończyć przygodę.

Miała trwać do śmierci zawodników i trwała, szkoda że śmierć nastąpiła tak szybko.

Jestem jednocześnie zaskoczony i rozczarowany....

Dziś poznęcałem się nad maską w taki o to sposób.

Na początek płukanie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Glinkowanie (bardzo lekko softem)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać coś się nazbierało przez zimę.

Po glince troszkę się poprawiło zwłaszcza na C1 i 4Nano.

Nawet CQ ruszył palcem...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pora na troszkę mocniej chemię

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Obserwacje

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mocniejszy izopropanol

Dołączona grafika

I ostateczny zgon......ale...

Dołączona grafika

....."X" nadal miesza!!!

Dołączona grafika

30 min na oddech i deszcz z deczownicy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zobaczmy jeszcze raz "X"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wnioski pozostawiam Wam.

Film jest ale pokazuje brak sheetingu na srebrnej masce więc jego zamieszczanie traci sens.

Mam nadzieję że zdjęcia ukazują to co powinny.

Ciężko na srebrnym złapać drobne niuanse zwłaszcza telefonem.

Ciekawi?

O to On twardziel nad twardziele, tajemniczy "X"

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam żółwika i może faktycznie całej tej magicznej otoczki nie ma, bo ani zapach nie łechta naszego nosa, ani butelka szału nie robi, ale za to aplikacja jest banalnie prosta i szybka. W dodatku środek jest mega wydajny. Stosujecie jakieś cleanery pod ten selant ? Bonding Agent od DG by się nadawał? Czy to już jakieś inne związki i by się ze sobą nie połączyły tak jak to w teorii BA robi z selantami DG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę tak: w dzisiejszych czasach nie ma produktu dobrego albo złego tylko produkty dostosowane do indywidualnych wymagań konsumenta czyli:

krzywe kropelkowania, odpychania wody, wyglądu , czasu działania... indywidualne preferencje czyli coś za coś ,test udowodnił że... w warunkach stworzonych przez Minetoo w tym okresie czasu przeleciały tyle a tyle, perfekcja + długowieczność to chyba ciągle święty Gral detailingu. Rozmawiałem niedawno z Sebą o rynku a właściwie warunkach eksploatacji aut w Szwecji i Polsce i tu na nasze barki spada dodatkowy krzyż w postaci gnojówy którą zbieramy co dzień na nasze auta z dróg i właśnie ten specyficzny syf dodatkowo wywraca do góry nogami wszystkie testy długodystansowe ,ja jadąc do Szwecji w okresie letnim myję tam auto robię np 2000 km i bryka wygląda jak by wyjechała z garażu do tego dochodzi specyficzny klimat(czystość powietrza). Podczas spotkania w Car spa z właścicielem marki Race Glaze facet twierdził że prawidłowo nałożony 55RG spokojnie wytrzymuje angielską zimę - u nas nie do pomyślenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

KERMIT zapomnieliście z kolegą z RG,że zarówno w Szwecji i Anglii powietrze zawiera duze ilości soli morskiej,która niszczy auta z kazdej strony

Widziałem na własne oczy.Co z tego jak lakier zabezpieczysz a czała reszta koroduje

Tam ludzie sie tym nie przejmuja po 5 latach auto w śmietnik i nowe kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Hej, ja położyłem na swoim aucie Choose NanoTech DLS-9H jakies 4 tygodnie temu. Niestety nie mam fot zaraz po myciu. Powłoka ceramiczna daje fajny efekt perlenia się wody i jest super :)

Dwa dni temu zamówiłem sobie to samo tylko do skóry (Choose Nano-3) i niedługo będę aplikował :) Sęk w tym że jedynym importerem jest carate.pl ale mają dość przystępne ceny nie tylko na ten towar ale i na pasty i inne cudeńka.

Pzdr

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...