Skocz do zawartości

Valet Pro Argus Leather & Vinyl Cream konsystencja


brzozek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak się przyglądam Argusowi i zastanawiam się czy taka konsystencja jak na foto jest OK :-?? wczoraj "szejkowany"

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

po wstrząśnięciu prawidłowa konsystencja utrzymuje się około 20 minut, pamiętam jak kiedyś z kolegą robiliśmy skórki w beemce 6 to konsystencja utrzymywała się na normalnym poziomie dłużej.

Od momentu dostawy cały czas stoi w domu więc temperatura OK, po dostawie tez było OK.

Macie jakieś pomysły ocb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po wstrząśnięciu prawidłowa konsystencja utrzymuje się około 20 minut

Krótko coś, skoro wcześniej utrzymywała się dłużej.

Strong Cleaner od Lederzentrum też się rozwarstwia, ale po zdecydowanie dłuższym czasie.

Może warto napisać do sprzedawcy, tak jak s.martino radzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperatura w domu normalna, nie stoi przy oknie, w transporcie hmmm zamawiałem u Mr. Cleanera pod koniec grudnia i paczka kurierem z dnia na dzień a grudzień nie był jakoś szczególnie zimny

No nie mowie ze to Mr.Cleaner.Wrecz przeciwnie.

Ale jedzie z Angli pare dni.Nie wiadomo w jakich warunkach.Wyslij te fotke do ValetPro.W koncu to ich produkt,i w ich interesie zeby klient byl zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z praw fizyki wynika że będzie parował i się rozwarstwiał w butelce, czy zachodzą jakieś zmiany- ciężko powiedzieć jakich temperatur potrzeba żeby zaszły zmiany.. ale ja bym nie radził trzymać długo kosmetyku narażonego na taką temperaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja bym nie radził trzymać długo kosmetyku narażonego na taką temperaturę

Hm... W sumie to miejsce najbardziej mi pasuje. Mógłbym je przenieść w inne miejsce ale... co w lato? Wtedy takich temperatur się nie uniknie a nie będę kupował lodówki specjalnie na kosmetyki... Może ktoś z zajmujących się sprzedażą takich kosmetyków będzie wiedział coś więcej na ten temat?

Na żadnym z kosmetyków nie wiedziałem podanej temperatury przechowywania więc może jednak wysokie temperatury nie są problemem a rozwarstwianie się jest tylko chwilowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ., nie zamierzam a aktualnie trzymam w takiej szafeczce. Ona jest w takim składziku i za nią jest ściana od komina, która się nagrzewa. W efekcie w tej szafce jest ponad 30stopni celsjusza. 40 stopni raczej nie przekracza ale do trzydziestu paru potrafi dojść.

Jeżeli może to mieć niekorzystny wpływ to mogę przenieść je w chłodniejsze miejsce chociaż to mi w sumie najbardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...