Skocz do zawartości

Środek do czyszczenia tapicerki skórzanej


MARCO

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jakiegos siuwaxu do czyszczenia skóraków.

Wymagania:

-Dedykowany do skór

-Większe opakowanie ,a nie jakieś ćwiarteczki

-Niewygórowana cena

Glptony ,colourlocki skreślam-patrz pkt2 i 3 :)

Czego używacie? Pytanie bardziej do zaprawionych w bojach czyścicieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prędzej myślałem o czymś takim:

http://www.snb.com.pl/index.php?p27,leather-lux-500-ml

http://www.snb.com.pl/index.php?p116,pro-leather-cleaner-380

Zwłaszcza ten drugi jest godny zainteresowania. Jakieś opinie?

 Notatka moderatora
 URL... 
LL bym sobie darowal natomiast PLC 380ww 100% z czystym sumieniem tak, czesto na tym pracujemy specyficzny zapach anyszkowy ale nie uporczywy jak w przypadku LL z Nielsena dla mnie zbyt intensywny i drazniacy, mam jeszcze jeden srodek podjedz w tygodniu dam Ci malego samplera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsena miałem i tak jak Seba pisze, zapach uporczywy a szału nie robił ;) Poszedł do dalszej odsprzdaży i kolega bardzo zadowolony, że 2w1 i że za prawie pół ceny puściłem :lol:

Co to masz za tajemniczy produkt Panie :-$ W sumie potrzebuję raczej clenaera, bo mam 2 odżywki z Gliptone i zapewne na seznon jeszcze starczy :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to masz za tajemniczy produkt Panie :-$ W sumie potrzebuję raczej clenaera, bo mam 2 odżywki z Gliptone i zapewne na seznon jeszcze starczy :u

Tajemniczy to o nie jest w zwyklej 1L butelce bez finezji :lol: LC Strong z Lc Lab, uzywamy tego lub PLC 380 z Aclean Partnera ot cala tajemnica ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ja też sie podepne i od razu przeprosze :D , że troszke nie na temat:

Czy ktoś wie czemu nie mogę sie zarejestrować na stronie SNB z linków MARCO? (Seba?)

...można tam w jakiś inny sposób zrobić zakupy?

...a żeby nie było, że OT to: :)

ale wolę samą odżywkę możecie zaproponować do rękawiczek skórzanych?

...Tanner's Preserve - u mnie na butach, pasku do zegarka i torebkach sie sprawdza ;) a i w aucie se radzi (18-20plnów za 250ml.) daje zapach skóry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ja też sie podepne i od razu przeprosze :D , że troszke nie na temat:

Czy ktoś wie czemu nie mogę sie zarejestrować na stronie SNB z linków MARCO? (Seba?)

...można tam w jakiś inny sposób zrobić zakupy?

...a żeby nie było, że OT to: :)

ale wolę samą odżywkę możecie zaproponować do rękawiczek skórzanych?

...Tanner's Preserve - u mnie na butach, pasku do zegarka i torebkach sie sprawdza ;) a i w aucie se radzi (18-20plnów za 250ml.) daje zapach skóry...
Panowie ten sklep juz nie dziala hohohohho albo wiecej :) Jak cos potrzebujecie piszcie na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLC 380 jest cholernie mocny, ale po rozcieńczeniu można sobie idealnie dobrać jego parametry.

Czy ktoś wie czemu nie mogę sie zarejestrować na stronie SNB z linków MARCO? (Seba?)

Marco jak zwykle miesza, nie mam zielonego pojęcia jak on wyciągnął te linki =)) Stary sklep nie funkcjonuje, a nowego jeszcze nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco jak zwykle miesza

Se wypraszam :geek: :ympeace:

PLC 380 jest cholernie mocny, ale po rozcieńczeniu można sobie idealnie dobrać jego parametry.

No to ja już wiem co zanabyc. Dobra cena i mocny środek.

Tanner's Preserve

Z tego co kojarzę to jest K2... nie żebym od razu skreślał, ale ja tej marki jakoś nie darzę sympatią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...