Skocz do zawartości

Z cyklu 50/50


minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten element na zdjęciu to pokrywa bagażnika?

Jeśli tak to jest powierzchnia pozioma więc szczotka kręci się po niej równolegle

Widoczne są kuliste ślady od np.szczotek ale ręcznych

Jak mi udowodnicie,że nie jest tak jak piszę to przestanę myć szczotkami :-h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z góry przepraszam za brutalną szczerość. Zastanawia mnie, dlaczego gość, który jak sam pisze:

-zajmuje się czyszczeniem aut od 1,5r

-ostatnio wykonał swoją pierwszą zarobkową korektę

-nie miał śmiałości by sięgnąć po rotary podczas tejże korekty

 

...pisze tutaj że mam(y) mu cokolwiek udowodnić. Ja nie będę Ci pisał ile aut zrobiłem za kasę czy dla funu, ile lat to robię i że np mam śmiałość korzystać z polerki rotacyjnej. Ba, innej nie uznaję. Nie mam natomiast śmiałości pisać takich rzeczy jak Ty. Na podstawie jednego zdjęcia. Ale to ja.

 

Osobiście, na Twoim miejscu skupiłbym się na pracy, szkoleniu, podnoszeniu umiejetności. Ja np widzę po sobie, że im dalej idę, tym bardziej dociera do mnie ile jeszcze mam do zrobienia, do przyswojenia. I odbiera mi to śmiałość by pisać takie komentarze, jak Twój. Sorry, kolego, ja wiem, że to nie jest miłe. Ale intencje mam wyłącznie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie piszesz bo nie kumam o co ci chodzi?

Bo jak do mnie to najpierw odpowiedz na proste pytanie abo napisz grzecznie,że ci sie nie chce

Czytasz bez zrozumienia absoutnie

Nie 1.5 r tylko 15 lat i jak ja robiłem rotacją to Ty na g....o mówiłeś amlo

Też ci nie będę pisał ile aut u mnie się robi ale patrząc na twój garażyk i karcherka to 200 x więcej przy moich trzech stanowiskach

Jak byś powiedział na rozmowie wstępnej u mnie że te rysy są po szczotach to byś nie mia szans na pracę u mnie w zakładzie

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby Cię przeprosić, bo faktycznie pomyliłem osoby. Nie o Ciebie chodziło, także najserdeczniej przepraszam, wyszło idiotycznie.

 

Co do reszty:

Bo jak do mnie to najpierw odpowiedz na proste pytanie abo napisz grzecznie,że ci sie nie chce

Czytasz bez zrozumienia absoutnie

Nie 1.5 r tylko 15 lat i jak ja robiłem rotacją to Ty na g....o mówiłeś amlo

Też ci nie będę pisał ile aut u mnie się robi ale patrząc na twój garażyk i karcherka to 200 x więcej przy moich trzech stanowiskach

Jak byś powiedział na rozmowie wstępnej u mnie że te rysy są po szczotach to byś nie mia szans na pracę u mnie w zakładzie

Tyle z mojej strony

 

Zadaj mi proszę to proste pytanie najpierw. Ale zadaj je w prosty sposób, proszę. Twierdzisz, że rysy są po czymś innym, niż są. Jeżeli z kolei Ty przeczytasz uważnie to, co napisałem ja, to okaże się, że nie ma Twojej czy mojej prawdy, ale to byś najpierw musiał zadać sobie odrobinę trudu.

Dalej, rozumiem, że pokazanie mi miejsca w szeregu jest emocjonalną reakcją na to, co napisałem i za co przeprosiłem. Ale rozumiem to tylko do pewnego momentu. Bo nic nie zwalnia Cię z kultury osobistej, ani staż, ani wspomniane emocje, ani mój ewidentny błąd. Także będę wdzięczny za zmianę tonu. Nie "ty" tylko "Ty", daruj sobie zdrobnienia, wyśmiewanie sprzętu. Nie wstydzę się tego gdzie i na czym pracuję więc niczego tutaj nie osiągniesz. Co do rozmowy wstępnej, sympatyczny kolego, to jeśli u Ciebie w "zakładzie" jest równie sympatycznie co w tym wątku, to mogę Cię co najwyżej zapewnić, że nie doszłoby do żadnej rozmowy. Wstępnej czy przedwstępnej, czy w ogóle jakiejkolwiek.

 

W temacie tematu zaś. Wiem dokładnie od czego są wspomniane rysy a od czego nie, w przeciwieństwie do Ciebie. Znam auto osobiście od kilku lat, w zasadzie od nowości. I dlatego też, w świetle całego Twojego doświadczenia, śmieszy mnie niepomiernie że wnosząc z jednego zdjęcia cztebernaście na szosziemdziesiąt pikseli, wnosisz od czego są rysy, a od czego nie. CSI Miami wymięka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu jest grane ale panowie, na serio po jednym słabym zdjęciu jesteście w stanie stwierdzić skąd co się bierze? Tym bardziej, że Ciamach zna historię auta. Jak jesteście na siebie cięci (a widzę, że ktoś tu ciągle szuka problemów i tworzy konflikt) to faktycznie spotkajcie się i albo porozmawiajcie albo dajcie w pysk.

Nie chce tu tej dyskusji, zróbcie sobie czat i tam piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żadnych sporów, jedynie rzeczowo i czasem ostro (lecz nadal merytorycznie) odpowiadam na to, co tu zastaję. I nie wierze, że nie widać tego co i jak jest do mnie pisane. Dla mnie jasne jest kto potrafi przeprosić za błąd i zachować poziom rozmowy a kto woli pocisnąć, wyśmiać. Robię tylko swoje. Jeżeli to się komuś nie podoba, to niech to zachowa dla siebie jeżeli nie umie napisać niczego sensownego. Ja z netowych konflktów dla zasady czy dawania w pysk za takie rzeczy dawno wyrosłem - na szczęście dla niektórych. Pokój, Panowie, pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja jestem w stanie stwierdzić po tym zdjęciu

To nie są typowe rysy po myjni szczotkowej automatycznej

Z reszta Ciamach już napisał,że auto było myte też na ręcznej myjni ;)

Nie ważne,ważne że zarobił grosz a o to chodzi i niech następna przyjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...