Skocz do zawartości

Pianownica EPOCA - TEC ONE FOAMER FPM Pianownica ręczna 2l


Rekomendowane odpowiedzi

Użytkuje Epoce od maja.

Pojemność robocza to 1,5l.4filce,więc można kombinować,osobiście fajnie się dogaduje przy 2filcach,a stężenie uzależnione od piany.Wcześniej śmigałem z VP NSF,ale jak wiadomo,myje fajnie,ale chyba z kurzu,teraz używam stjarnagloss-a, i fajnie jest przy ok.40-45ml/l .Kupiłem galon więc nie ma co żałować :lol:

Ogólnie to nie ma u mnie lekko,bo używam jej też do prania,gdzie roztwór często robię po 60st.C i ogólnie żyje i ma się nie najgorzej ;)

Jak kupowałem,gdy Gloria była po 160zł to nie było wątpliwości ,teraz kiedy FM10 śmiga po 120zł,to bym się zastanowił.Aczkolwiek zakupu nie żałuję i śmiało mogę polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Od niedawna używam i absolutnie nie narzekam. A Karchera mam 1.. coś tam, ten najtańszy :)

A jeśli chodzi o domywanie to nie widzę żadnej różnicy w porównaniu do ręcznej, domywa tak samo, to zależy chyba od tego co i ile się wleje? :) A jaka to pianownica to JJ będzie wiedział lepiej, ja się nie znam :P Jak trzeba to mogę nagrać film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, brachu, jak Ci hardware myje auta to współczuje 8-}

Tak jak mówi Mav, ja też myślałem, że za domywanie odpowiedzialny jest detergent ;)

 

Czyli do takiego małego karchera nie ma sensu inwestować w pianownicę.

Patrzysz na to ze złej strony. Jeśli nie przeszkadza Ci dymanie pompką co element i pot na plecach od prób szybkiego pokrycia końca auta póki jeszcze początek nie wysechł to faktycznie, bierz ręczną. Ale jeśli masz możliwość podłączyć myjkę i na spokojnie umyć auto po swojemu, wybór moim zdaniem jest prosty. Ilość piany oraz czas potrzebny do aplikacji w przypadku pianownicy na myjce są nieporównywalnie lepsze niż tym ręcznym psikadełkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jj, jak mam byc szczery to ja rzadko uzywam piany. Tylko przed korekta do odmoczenia starego brudu. Dalej to strata kasy jak sie ma myjke i sie regularnie auto myje.

Detailing to po prostu kolejna strefa w ktorej sie ludziom wmawia ze sie czegos potrzebuje.

Ja mam magifoam i zadowolony. A ze rzadko uzywam to moze 3l uzylem do tej pory. Ale w pl bym jej za taka kase nie kupil. To tylko piana.

Co do ph i dzialania podchodze sceptycznie jako profesjonalny pracz dywanow i tapicerek. Kazda firma ze srodkami o ph 7 twierdzi ze sa dobre jak i alkaliczne. A w praniu wychodzi. Ph ma ogromne znaczenie w usuwaniu brudu. Ale mam szczera nadzieje ze sie myle.

Mk77 jak chcesz to jutro przetestuje szampon megsa z lini detailer jak pianuje. Jakos nigdy nie sprawdzilem. Nie sprawdze sily czyszczenia bo mam czyste auto ale stopien pianowania moge. Mialbys i piane i szampon w jednym produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...