Skocz do zawartości

Zapotrzebowanie rynku na powłoki Wasze propozycje


Venom

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedziałem że się przyczepisz

Tu nie chodzi o przyczepianie, tu chodzi o zasady. Nic nikogo nie zwalnia od nie stosowania służących do tego komend. Jak nie to , proste jak konstrukcja cepa, zajmuje ułamek sekundy a mimo wszystko, niemożliwe do nauczenia dla co poniektórych.. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 strona tego tematu

mar_1981 po konkursie u nas na uczelni troszkę sobie poukładałem kilka spraw i na dzień dzisiejszy żeby patentować swoje rzeczy to musiałbym mieć worek złota. To są takie koszta że szkoda gadać. Same certyfikaty dopuszczenia zjadłyby mnie na wstępie. Także zacznę na spokojnie od wprowadzenia ciekawych rzeczy. Tak jak mówiłem postaram się już niebawem przesłać jakieś info :)

Po za tym nie jakiejś firmy tylko firmy której jestem oficjalnym dystrybutorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Strzykawka jest za lekka, mógłbyś postawić na tym butelkę z wodą? :roll: :lol:

Już wiem jaki żart zrobić koleżankom w Urzędzie.. ;))

A teraz na poważnie:

Pierwsza sprawa - chcę to.

Druga sprawa - zdecyduj się w jakim wątku co umieszczasz, zrobiłeś sobie dwu tematyczny spot reklamowy. Fajnie będzie ale do czasu. Po długim czasie milczenia w tej całej otoczce tajemniczości wyszło, że jesteś przedstawicielem Ceracoat na Polskę. A więc zachowaj się jak przedstawiciel -> Oferta firmy (z próbkami dla ludzi na dzień dobry) którą reprezentujesz w dziale 'Sprzedam Komercyjnie'. I niech ludzie zaczną z tego korzystać bo póki co wysmarowałeś sobie pół chałupy a My - użytkownicy - nic z tego nie mamy :)

To nie jest żaden atak personalny Miłosz, po prostu lubię konkrety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ. też jestem ciekaw jakie max obciążenie to wytrzyma :D ale np dać większą powierzchnię i na to butelkę to myślę efekt może być ciekawy :D

Co do pierwszej sprawy to myślę że niebawem będzie już dostępne szukam już przedstawicieli do redystrybucji.

Co do punktu 2 to zgadzam się , narobiłem syfu , ale nie wiedziałem że wszystko się tak ułoży . Co do ceracoat to tak jestem , ale testy które robiłem wcześniej to nie ceracoat , jak wcześniej wspomniałem nie będę zajmował się tylko jedną firmą. Ceracoat to buty i ten papier , ale jeszcze dużo produktów przede mną do przetestowania.

Jeśli moderatorzy pozwolą to może utworze nowy wątek dla samego Ceracoat a tutaj się to usunie ? Bo JJ. ma racje , za duży syf się zrobił z tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...