Skocz do zawartości

Flexipads HEX LOGIC


szynka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Firma Flexipads poszerzyła ponownie swoją ofertę. Tym razem są to gąbki na wzór Chemical Guys HEX-LOGIC.

Dołączona grafika

Są dostępne w dwóch rozmiarach - 100mm 135mm i różnych ścieralnościach/kolorach.

Produkty - Linia HEX LOGIC

Ceny - 100mm ~ 25zł, 135mm ~ 37zł

Kupować można u nich na stronie lub za jakiś czas pewnie w sklepach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Marcin,

Zwykłe gąbki (gładkie) z tego co pamiętam mieli:

biała - twarda

pomarańczowa - średnia

żółta - miękka

Sprawdzałem na stronie którą podałeś i kolorystyka gąbek HEX jest inna. Nie sugerowałem się załączonym przez Ciebie zdjęciem :)

W nowych na przykład żółta jest twarda tnąca tak samo jak w CG. Odnoszę wrażenie, że to nie produkt Flexi na wzór CG, tylko licencja lub gąbki bezpośrednio od CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,

Zwykłe gąbki (gładkie) z tego co pamiętam mieli:

biała - twarda

pomarańczowa - średnia

żółta - miękka

Sprawdzałem na stronie którą podałeś i kolorystyka gąbek HEX jest inna. Nie sugerowałem się załączonym przez Ciebie zdjęciem :)

W nowych na przykład żółta jest twarda tnąca tak samo jak w CG. Odnoszę wrażenie, że to nie produkt Flexi na wzór CG, tylko licencja lub gąbki bezpośrednio od CG.

No to na przyszłość się nie sugeruj tylko czytaj :P ;)

To jest inna linia więc porówanie do płaskich nie bardzo.

Flexi może robić dla nich pady, jak i nie tylko dla nich.

Popatrz sobie na ich ofertę i będziesz widział ;)

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, też bym z chęcią wypróbował jakieś nowe pady. Tylko czekać aż pojawią się w naszych sklepach :)

Pfi tam nie ma jak pomaranczowe pady od SNB :lol: , sie tzrymaja

PS Nie no te Flexi jakos tak profesjonalnie wygladaja normalnie boje sie ruszyc,ale jak sie do Wioli usmajlam to moze dostane tzw samplera 8-}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wywaliłem jednego po dwóch autach....

Rozsypał się? Który? Najmniej trwałe są Pro Square'y, bo są z innej gąbki ale widzę, że u Ciebie odwrotnie i to Honey się sypnął :?: Szkoda, że wywaliłeś, bo podsyłamy do producenta wadliwe pady żeby je wykluczyć... Firma URBAN cały czas dąży do ideału więc bardzo pomocne są uwagi doświadczonych użytkowników :)

PS Nie no te Flexi jakos tak profesjonalnie wygladaja normalnie boje sie ruszyc,ale jak sie do Wioli usmajlam to moze dostane tzw samplera

hmm no myślę, że przy następnej dostawie możemy wziąć kilka sztuk żeby każdy zainteresowany sam mógł ocenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wywaliłeś, bo podsyłamy do producenta wadliwe pady żeby je wykluczyć

Nakręcany Honey.

"klocki' zaczęły się odrywać i mimo mycie ręcznie rozkleił się...a fajny był nawet....

Aha i jak na prosnake nie zaczną naklejać prosto rzepek to ich uduszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...