Skocz do zawartości

K2 Spectrum


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zachęcony dobrym pierwszym wrażeniem użytego przez minetoo produktu K2 - Quantum - postanowiłem spróbować czegoś innego z ich nowości. To mój trzeci produkt K2, dwa poprzednie były, mówiąc delikatnie, znacznie poniżej moich najmniejszych oczekiwań :lol:

Dołączona grafika

Producent napisał tyle ładnych zdań na opakowaniu, że pozwolę sobie je przepisać :D 8-}

- Natychmiastowy efekt, bez zbędnego czekania

- Szybko wysycha nadając piękny połysk

- Przyjemny odświeżający zapach

- Nie rozmazuje się, łatwo daje się polerować

- Bezpieczny dla warsztatów lakierniczych - nie zawiera silikonu

Oczywiście pod wszystkim angielskie tłumaczenie :shock: ^:)^

Kolejne przemówienie, z tyłu opakowania:

K2 Spectrum to unikalny syntetyczny wosk w płynie, powstały w oparciu o najnowsze zdobycze technologii. Dzięki niemu, bez najmniejszego wysiłku nawoskujesz lakier samochodu nadając mu głęboki, lustrzany połysk. Wystarczy spryskać powierzchnię i przetrzeć. Spectrum łatwo się poleruje i nie pozostawia białych smug. Doskonały dla wszystkich typów lakierów. Można stosować na rozgrzaną powierzchnię. Posiada tysiące zastosowań. Idealnie nadaje się do odnawiania plastików, reflektorów, desek rozdzielczych, elementów chromowanych i gumowych, opon, skóry i szyb. Jego niesamowite właściwości można wykorzystać również w domu czy biurze do zabezpieczenia mebli, okien, plastików, ekranów LCD, okularów, itp. Posiada przyjemny aromat dzięki któremu elementy zachowują świeży zapach.

Dołączone do zestawu mikrowłókno posiada doskonałe właściwości czyszczące i dlatego idealnie nadaje się do polerowania lakierów samochodowych oraz wszelkich gładkich powierzchni. Nie pozostawia zarysowań ani smug.

Ależ kiełbasa wyborcza! :ymalien: Czy tylko ja po samym opisie mam ochotę okrzyknąć ten produkt o niesamowitych właściwościach powstały w oparciu o najnowsze zdobycze technologii produktem roku? :o)

A na koniec to, co urzekło mnie najbardziej:

Samochody są naszą pasją. Darzymy je podobnymi uczuciami jak członków rodziny. Zasługują na to, aby zawsze były piękne jak w chwili, gdy opuszczają salon. Produkty K2 Gold to najbardziej innowacyjne produkty w naszej ofercie, zaprojektowane bezkompromisowo dla osiągania najlepszego rezultatu. Dzięki nim pielęgnacja samochodu jest łatwiejsza niż do tej pory i dostarczy państwu 100% satysfakcji z finalnego efektu.

Kurde, kocham ich! :ymapplause:

Gdybym był z K2, swoją recenzję zakończyłbym na tych pięknych cytatach. Niestety. Trzeba sprawdzić to w praktyce panie kierowniku.

Do zestawu dołączono mikrowłókno o wymiarach 40x40cm:

Dołączona grafika

Jedna strona o bardzo krótkim włosiu, druga trochę dłuższa. Lecą z niej farfocle. Będzie idealna. Do wycierania rąk..

Główny bohater:

Dołączona grafika

Moje spostrzeżenia:

Konsystencja: rzadki płyn

Zapach: Zielona herbata

Kolor: Mleczny

Pojemność: 700ml

Inne: Quantum? :?

Dobrze, sprawdźmy jak to działa. Pacjent został wcześniej umyty przy pomocy szamponu Presta Sudz. Na aucie leży Euphoria przykryta Lusso Oro:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Spostrzeżenia z pracy:

- Zapach umila obcowanie z produktem,

- Produkt bardzo łatwy w użyciu, pryskamy albo na mf albo na lakier, przecieramy i gotowe - nie musimy nawet ponownie polerować gdyż produkt nie zostawia smug,

- Nie brudzi plastików i gum ale i nie odżywia. W pierwszym momencie, świeżo po aplikacji, plastiki były czarne, później efekt ustąpił,

- Pracowałem na częściowo ciepłym lakierze, nie zauważyłem jakichś nieprawidłowości bądź problemów,

- Dość wydajny, ilość psiknięć na całym aucie policzymy na palcach dwóch rąk,

- W pierwszym momencie po aplikacji lakier jest tępawy, po jakimś czasie nabiera śliskości. Bardzo porządnej śliskości,

Efekt po:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Auto po wcześniej wymienionej kombinacji miało porządny jak na auto bez korekty 'wet look', produkt K2 go nie przygasił co uznać możemy za plus (albo nadał identycznego efektu albo nie zrobił z lakierem nic, przy okazji nie szkodząc produktom pod nim).

A -ingi?

Na potrzeby produkcji, ponownie przemyłem bok auta szamponem Presta Sudz. A więc panele na filmie mają za sobą 6 dni od aplikacji, 2 mycia szamponem oraz 3 dni z deszczem #:-s

Sheeting bardzo fajny, dość szybki:

crrECBafk78

Zbliżenie:

0x9wc-EjXQU

Beading nerkowaty:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Werdykt:

25zł za 700ml. Najfajniejszy (najlepszy?) wosk w płynie (quick detailer) jaki miałem (nie licząc Reload-a. Ale to troszkę inna półka cenowa ;) ). Po tygodniu ulew nadal ładnie odpycha wodę. Dla mnie wystarczy, jestem za.

Jeśli macie jakieś pytania, śmiało, chętnie odpowiem :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogladalem filmik promujaco instruktazowy na stronce k2 i tam wspominali ze odzywia plasiki, widocznie to tylko chwyt reklamowy, jako quick detalier sie chyba sprawdzi zeby na szybko auto obleciec

ps. na szybach tez go mozna stosowac tak samo jak drozsze odpowiedniki czy juz nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...