Skocz do zawartości

Bottari Wash Mitt


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałem krótko zaprezentować rękawice do mycia firmy Bottari. Trafiłem na nią zupełnie przypadkiem, przy okazji poszukiwania w marketach rękawicy z frędzelkami. Zakupiona w Auchan za niecałe 8zł, była do niedawna dostępna w Carrfourze za ~3zł :shock:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Część do zmywania owadów:

Dołączona grafika

Metka której od razu się pozbywamy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie porównywałem, ale odnoszę wrażenie, że jest większa od rękawicy Megsa:

(na dniach sprawdzę)

Dołączona grafika

Rękawica spora, przyjemna w dotyku, puszysta, obszycia i krawędzie elastyczne dzięki czemu dobrze nią operować na nierównościach i w zakamarkach. Siateczki na owady mogłoby nie być na rzecz wełny, aczkolwiek jest to przydatne (głównie na szybach) a i nie przeszkadza w bezpiecznym myciu karoserii. Rękawica nabiera dużo wody, dobrze spienia szampon i ładnie zatrzymuje w sobie brud i paprochy (aż za dobrze :lol: ). Przy pierwszym użyciu wypadło troszkę futra ale po myciu pod bieżącą wodą wszystko się unormowało, włosie nadal jest puszyste i rękawica wygląda jak nowa.

Krótki filmik z mycia:

vAXvyss95OE

No i wspomniane wcześniej spienianie szamponu, tutaj był akurat truskawkowy Shiny Garage:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Werdykt:

Bardzo dobra rękawica z wełny, skutecznie myje i wątpię, że rysuje powierzchnię. Za cenę 8zł jest to bezapelacyjny zwycięzca. Na pewno dokupię ich więcej i Wam również polecam :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest na pewno w carrefourze bo już ja tam kilka razy widziałem i tez zastanawiałem się nad zakupem :u

swoja droga w Kauflandzie kupiłem mikrofibrową fredzelkową rękawicę no name za 5zl, jedno mycie z ONR wytrzymała ale kilka frędzelków wypadło, wypełniła swoja rolę ale ta wygląda na mocniejszą i ogólnie na lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie twierdzę, ja tylko mówię co czytałem na DW - wiem, że i tak większość osób używa rękawic, a wełniane są uważane za najlepsze, ale ja w to nie wnikam :) Nie krytykuję, bo sam nie przeprowadziłem żadnego testu :) Za mało skilla i experianca mam żeby się wypowiadać aż tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...