Skocz do zawartości

Aplikator Monstera


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

W Niedziele pozegnalem kolege Kasztelana i w poniedzialek bylo sprzatanie garazu,obecnie warunki spartanskie ale za pare tysiaczkow bedzie najladniejsze SPA SNB jeszcze chwila :)

Oczywiscie wczesniej skapletowalem juz wiele rzeczy min aplikatory itp

Ten zamowilem u Noxa

http://mrcleaner.pl/Monster-Shine-Aplik ... p1122.html

i powiem pozytywne zaskoczenie raz ze jest duzo wiekszy niz myslalem a uzylem go do ostatecznego wycierania lakieru po woskowaniu.Do nakladania najpierw uzywalem piankowego zoltego ze sklepu Noxa ale powiem ze moim zdaniem kiszka stolcowa, rozprowadzanie wosku bylo nierowne moze wina ze duza wilgotnosc itp choc uzylem swojego i bylo git.Wyzej wymieniony z mikrofibry doskonale nadaje sie rowniez do elemetow plastikowych wnetrza.Bardzo wygodny w uzyciu mialem tez wrazenie ze lakier dostal troszke ciepla podczs wycierania i nabral wiekszej glebi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja miałem go kupic na ostatnich zakupach ale stwierdziłem eeee na co mi on no i teraz żałuje;/ eh

Ja dzis robilem czarnego passka i znowu sie sprawdzil wiec zamownilek jeszcze jeden + polerke u Noxa :mrgreen:
polerke das?
AndrU piles dzis Kasztelana,Warke,Zywca,Lomze czy cos innego? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sim 180 Sebba Edition to specjalna krótka seria maszyn wykonanych z włókna szklanego , obudowa silnika znów to 24 karatowe złoto wysadzane czarnymi perłami . kabel zasilający jest obszyty platynową nicią . to tylko kilka szczegółów tej zacnej maszyny , do reszty konfiguracji sebba zażyczył sobie aby okryć je tajemnicą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, a w szczególności nie pozwolił zdradzać ilości obrotów na minutę, to właśnie sekret jego tak dobrze wykonanych prac.

Oczywiście ważne też jest wyważenie maszyny.

No i ten kolor, jasnokoperkowy w drobne czarne hackenkreuze, ale też jest to specjalnie opatentowany kolor na potrzeby kolegi Sebba75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...