Skocz do zawartości

Arsenalik Goldena


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi


Niezły arsenalik, ale musisz mieć gorąco, że aż trzymasz kosmetyki w lodówce :mrgreen: nawet maszina.

Jak sprawują się kosmetyki Autoglyma, jak oceniasz pasty Wolfsa?

Aż tak gorąco to nie mam :D chociaż i tak zimno jak w Polsce też nie , Lodówka nie jest podłączona, służy tylko jako szafka ,a ta mniejsza z bańkami 5 l jest zepsuta :D , Autoglymów zacząłem używać odkąd dowiedziałem się o detailingu , i kilka produktów na stałe zagościło w arsenale jak np, Bumper Care , Car Glass Polish czy SRP. Pasty Wolfa dopiero nabyłem więc na razie nic o nich nie mogę powiedzieć , kupiłem je w jedynym lokalnym car spa jakie tu jest , oni używają tych past ,więc myślę że jakaś straszna lipa to nie jest , Jak coś się trafi to wypróbuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz ją nieźle zajeżdżać..

Oszczędzam ją jak tylko mogę :D , Ostatnio nawet zrezygnowałem z polerowania szyb , żeby nie skarcać jej żywota :D

Tez o Wolf's-a sie pytam...bo osobiscie to juz nic od nich u mnie nie zagosci

Z Wolf'sa jak do tej pory używałem tylko dwóch produktów , i gdyby nie twój post miałbym zupełnie inne zdanie , a tak przyjrzę im się dokładniej , a że teraz mam kilka ich różnych wynalazków , to za jakiś czas będę mógł więcej powiedzieć. Próbowałem black out do opon i plastików , i na oponach efekt jest bardzo fajny ,opona po wyschnięciu wygląda jak nowa ,na plastikach taki sobie , drugi jakiego próbowałem to Silk MIlk dressing do wewnętrznych plastików - zrobiłem porównanie z CG Natural Shine Dressing i po dniu od nałożenia wyglądają niemal że identycznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz ją nieźle zajeżdżać..

Oszczędzam ją jak tylko mogę :D , Ostatnio nawet zrezygnowałem z polerowania szyb , żeby nie skarcać jej żywota :D

Tez o Wolf's-a sie pytam...bo osobiscie to juz nic od nich u mnie nie zagosci

Z Wolf'sa jak do tej pory używałem tylko dwóch produktów , i gdyby nie twój post miałbym zupełnie inne zdanie , a tak przyjrzę im się dokładniej , a że teraz mam kilka ich różnych wynalazków , to za jakiś czas będę mógł więcej powiedzieć. Próbowałem black out do opon i plastików , i na oponach efekt jest bardzo fajny ,opona po wyschnięciu wygląda jak nowa ,na plastikach taki sobie , drugi jakiego próbowałem to Silk MIlk dressing do wewnętrznych plastików - zrobiłem porównanie z CG Natural Shine Dressing i po dniu od nałożenia wyglądają niemal że identycznie .

Jak firmy co pare miesiecy ulepszone wersie wypuszczeja to u mnie nie goszcza. Pasty juz byly zmienione. A w sieci po 2-3€ stara wersje mozna znlaesc. Pady wypuscil pierwsze pozniej na DW pisal ze cos z nimi nie tak i po 4€ szt. oddaje. Body wrap siedzi krocej niz nie jeden selant w sprayu. Ten do szyb tez dlugo nie polezy. A o naklejkach ze zlymi opisami nie wspomne...nawet zdjecia gdzies mam.

Po prostu nie budzi we mnie zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Gtechniq  :u Fusso  :u tez trzeba będzie zakupić to japońskie cudo 

Po pierwszym smarowaniu stwierdzam , że fusso zostanie na stałe :)

 

A gtechniq był w takich cenach, że nie mogłem sobie odmówić :D

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=27908219&order=m&string=GTECHNIQ&search_scope=userItems-27908219&bmatch=s0-mt-0415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...