Skocz do zawartości

Arsenalik Goldena


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi


SG to bardzo dobry stuff :)

Też tak uważam , jednak ten wosk SG już mi się nie podoba ze względu na zapach , jak na wosk naturalny to nieźle wali chemią  :-q

 

Tommy.. :D :u

Golden, ładnie. Chyba i ja zacznę zbierać z podłogi jak takie prezenty można sobie sprawić ;))

Szkoda, że nie zamówiłeś ode mnie którejś nowości..

 

 

:D  :D  :D  Wtedy było dostępne tylko te 4 , ale nic straconego  kurier do Irlandii jedzie tylko 2 dni  ;) , wszystko jednak zależy od tego,  jak długo będę zbierał podatek podłogowy aby pokryć koszty  =))  =))  =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo przyjemnie to wygląda  :u i miejsce i asortyment. Jestem jeszcze przed tym etapem, na razie powoli gromadzę i delikatnie testuję potrzebne  środki, preparaty itp, itd...No i wszystko mam w pudłach,  dlatego z ciekawością zaglądam do Waszych "salonów piękności" w poszukiwaniu pomysłów jak urządzić się samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządek musi być :)

Trochę tego masz chłopie :u

Na własne potrzeby żeby swoje auto jakoś tam ogarnąć chyba wystarczy :D , a tak serio to i tak jeszcze brakuje mi sporo :( 

 

Bardzo przyjemnie to wygląda  :u i miejsce i asortyment. Jestem jeszcze przed tym etapem, na razie powoli gromadzę i delikatnie testuję potrzebne  środki, preparaty itp, itd...No i wszystko mam w pudłach,  dlatego z ciekawością zaglądam do Waszych "salonów piękności" w poszukiwaniu pomysłów jak urządzić się samemu.

 

 

 

Dzięki :) , miejscówka powstała na podjeździe przy domu . Miałem szczęście że podjazd jest na tyle szeroki  , że bezproblemowo mieści się samochód z otwartymi drzwiami z obu stron . Trochę żałuję że go nie wydłużyłem jeszcze ze 2 metry , na tą chwile wymiary garażu to 7x4,2 i cały czas brakuje miejsca . Ale najważniejsze , ze na głowę się nie leje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Trochę żałuję że go nie wydłużyłem jeszcze ze 2 metry , na tą chwile wymiary garażu to 7x4,2 i cały czas brakuje miejsca . Ale najważniejsze , ze na głowę się nie leje :)

Mam do dyspozycji pomieszczenie 4x6m i chce je adaptować łącznie z posadzką i odpływami aby można było samochody umyć. No i aby właśnie na głowę się nie lało, bo i jak tu auto wysuszyć ;)

Wracając do Twojego studia to bardzo fajny pomysł z wieszakiem na spray'e. Zauważyłem również folię na suficie. W konkretnym celu ją rozpiąłeś aby światło rozproszyć czy to przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do dyspozycji pomieszczenie 4x6m i chce je adaptować łącznie z posadzką i odpływami aby można było samochody umyć. No i aby właśnie na głowę się nie lało, bo i jak tu auto wysuszyć ;)

Wracając do Twojego studia to bardzo fajny pomysł z wieszakiem na spray'e. Zauważyłem również folię na suficie. W konkretnym celu ją rozpiąłeś aby światło rozproszyć czy to przypadek?

Studio to bardzo grube słowo :D . Wieszak na butelki zrobiłem z podstawy  przenośnego wieszaka na ubrania  . Na suficie jest materiał banerowy, dach jest pokryty blachą , a z blachy często skrapla się woda , więc główną przyczyną obicia sufitu było powstrzymanie kropelek lądujących na świeżo nawoskowanym aucie  , poza tym konstrukcja pokryta blachą wyglądała od wewnątrz naprawdę ponuro . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...