Skocz do zawartości

Za kulisami valetingu w Irlandii


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • 3 miesiące temu...

Masakra co tam siędzije, ale w PL spotyka się takie same chlewiki co na zdjęcia .... 

Powiem ci szczerze kolego ze maleś zaparcie z tym, bo ja widząc taki stan miałbym wielie obawy czy wogóle podejmować się sprzątamia, to po prostu od razu odpycha wewnętrznie jak się na to patrzy a co do piero jak trzeba to walsnymi rękoma posprzątać i miec z tym styczność :) ....

 

Szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Trochę odświeżę temat, przez jakiś czas miałem przerwę wiec zbyt wiele się  nie działo , ale coś tam nowego doszło  8-) . Tak w ogóle to w Irlandii jest tylko 2 rodzaje aut , a raczej stanów w jakich może być auto , oczywiście są wyjątki od reguł , ale najczęściej  jak to nazywają tubylcy jest stan auta "not too bad" , no i drugim oczywiście jest "bad"  :shock: ale z tym spotykam się bardzo rzadko  :-P

 

W stanie "bad" w sumie miałem tylko 2  :)) , pokazywałem je w dziale Nasze Projekty, ale może w tym dziale uda mi się kiedyś stworzyć największą galerie  brudasów , więc i tu je  dorzucę 8-x

 

 

 

 

 

 

vdVkdb.jpg
dzGbs3.jpg
Lz8Jkh.jpg
37xwGx.jpg
HpQkTq.jpg
7zd03d.jpg
A510Lv.jpg
F37jzd.jpg
iFmwse.jpg
cOPMsV.jpg
YXxIZA.jpg
2CKRmH.jpg
bfNdOH.jpg
9D5F6t.jpg
5SPrTa.jpg
1HA1MV.jpg
TGXx7K.jpg
2SXe0Y.jpg
CaTF7Y.jpg
xJobS9.jpg
eKTBMi.jpg
HySdNy.jpg
XgFxdY.jpg
QrKtHu.jpg
U81Tg2.jpg
I7aPhi.jpg
Asy84f.jpg
PHrzeS.jpg
qnPsSz.jpg
C2xsmn.jpg
Ny8KfK.jpg
zOzrQo.jpg
JxrsV2.jpg
XQbWph.jpg
leX0Jc.jpg
eFdbUf.jpg
03aIib.jpg
F8VeJF.jpg
LeNSym.jpg
wEs9kC.jpg
YoFB9K.jpg
1n7kwu.jpg
7K9LAi.jpg

 

 
 
 
 
 
No i kilka sztuk w stanie "not too bad"  :-D
 
 
 
 
 
 
 
 
VzAiYH.jpg
mDmx2z.jpg
3t9rMr.jpg
8HIz2e.jpg
63bSpP.jpg
aJqC8c.jpg
e7qnJ7.jpg
ZyA9HN.jpg
vda6Qr.jpg
5Re1ey.jpg
07WSh9.jpg
2QDmB4.jpg
07WSh9.jpg
2QDmB4.jpg
ljgi31.jpg
BzjxM9.jpg
fBbB0J.jpg
rK9Sm6.jpg
gvFtIM.jpg
q356LP.jpg
CmJakM.jpg
3pK6jm.jpg
rycPF4.jpg
rSd7vF.jpg
Pl020s.jpg
M5YnUF.jpg
FysACQ.jpg
JAbVJa.jpg
jySPOK.jpg
akIS3k.jpg
ekt6tG.jpg
UEGgpp.jpg
lGTfEj.jpg
ykojz5.jpg
Rt8GBc.jpg
V6y8Qb.jpg
nD7eim.jpg
WHW6KO.jpg
wtMtlM.jpg
faJAEG.jpg
tUtfrB.jpg
mgx0nw.jpg
HYyg9P.jpg
5ZJq0z.jpg
LI0fFp.jpg
hnNr29.jpg
sgnTUd.jpg
pxT5qk.jpg
ypUjKJ.jpg
2gTN0r.jpg
YsKtHC.jpg
7Deew6.jpg
Z9y6X5.jpg
Kvs4Ap.jpg
fCv5v3.jpg
a56Juz.jpg
C2Q2ot.jpg
Ct4Ie0.jpg
s5YuRB.jpg
sYMbLn.jpg
tUMIFM.jpg
XVPxr6.jpg
nqDMud.jpg
aSQ6e2.jpg
oWpRKV.jpg
zyTwpo.jpg
Ik0cCd.jpg
PiER8f.jpg

 

 

 

 

 

 

Żartowałem , właścicielka ostatniego auta nic nie powiedziała odnośnie jego stanu :ymapplause: , ale jeżeli chodzi o auta ze skórą to tu nie ma wyjątków . Już sam fakt , że w aucie jest skóra według właścicieli odgórnie auto nie może być w złym stanie, dlatego takich aut czyszczę najmniej . 

 

 

jIz8mL.jpg
AmJ6ZQ.jpg
mdWuO7.jpg
h12PxX.jpg
6nN4wL.jpg
h1mv0B.jpg
e1GM5L.jpg
mdGL5b.jpg
RphKRQ.jpg

 

 

 

A  na sam koniec pokaże Wam  jak wygląda prawdziwy valeting w Irlandii , i żeby nie było , że sobie jaja robię  :D , tą astre widziałem na fb jakieś 8 miesięcy wcześniej zanim do mnie trafiła , astra po " polerce "

 

 

U5ey7O.jpg
rMiltL.jpg
2MwoHY.jpg
EmJ5Sc.jpg
AsR0Fo.jpg
MxI6fA.jpg
H0Qp7g.jpg
gMiU8n.jpg
QL6X9V.jpg
 
 
 
I na koniec auto kilka dni po komisowym valetingu , i co najlepsze właściciel rownież powiedział, że jest "not to bad" , bo było czyszczone , trzeba tylko trochę poprawić  :roll: .
 
 
 
 
4JbnXe.jpg
7cklb4.jpg
BRwUX0.jpg
Uz5J2Z.jpg
0jFNeT.jpg
ALxe5t.jpg
ffV25R.jpg
YaNBh0.jpg
a9Bp7E.jpg
AB4fab.jpg
rlNNRW.jpg
1hbfys.jpg
tmhb6W.jpg
IyVXv9.jpg
BwLRPX.jpg
94GGQS.jpg
nQzYB4.jpg
ha7tdk.jpg
lXVnQ6.jpg
4TwYHY.jpg
FGGIcj.jpg
odQwcr.jpg
HYPKFR.jpg
3XsKJA.jpg
bp9dNZ.jpg
nHBRYY.jpg
h11B9r.jpg
AAOAgF.jpg
TzUZZZ.jpg
5gFxnm.jpg
98zRTh.jpg
0GAVEa.jpg
G6A4Ba.jpg
lTzTPa.jpg

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o czy stan wewnętrzno / zewnętrzny odzwierciedla stan techniczny ?

 

 

W wielu przypadkach zdecydowanie tak. 

 

 

 

 

Kurde szkoda,że u nas w PL tak zajechanych szmat nie ma

Bo wbrew temu co widać przy odpowiedniej technice mycia i czyszczenia troche dłużej by zeszło niż z normanie zabrudzonym

A pieniądze 5x większe

 

 

 

Ja już tak się przyzwyczaiłem do tych troli , że większość tych aut uważam za "normalnie zabrudzone"  x_x , od czasu do czasu jak przyjedzie jakieś "czyste" auto, to trochę mam wyrzuty sumienia , że pieniądze za nie biorę :roll:

 

 

 

 

Ostatnia "fucha"

 

 

GfAMHg.jpg
S5epaf.jpg
h5M1Mw.jpg
sgO4Dm.jpg
S8ldW8.jpg
Av6pH0.jpg
pVMzM3.jpg
3wwr9j.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podziwiam Cię

Ja bym wypier..dolił taką szmatę za bramę

Szkoda zdrowia a pieniądze to nie wszystko

 

 

 . Niestety w tym środowisku jak widać, takie auta w mniejszym lub większym stopniu to norma  ,  najbardziej jednak po takiej robocie cieszy mnie   efekt jaki można uzyskać nawet z totalnego syfu, jak również często słyszane z ust właścicieli " Oh My God "   !!   :) . Większość tubylców ma szczerze w d..e jak wygląda ich auto ,więc do mnie przyjeżdżają przeważnie takie, które NAPRAWDE potrzebują pomocy , a ja , że lubię podłubać to nie odmawiam , a i pare groszy wpadnie dzięki czemu można  poprawić arsenał :) . Auta nowe/ nowsze / w stanie takim jak się widzi w większosci relacji firm detailingowych w PL czy UK w tym kraju trafiają na valetingi do rumunów za 15-20  euro na stacjach benzynowych , bo przecież w takim aucie  nie ma co robić więc tylko głupi by płacił  Bóg wie ile kasy za czyszczenie takiego  auta . Żeby zrozumieć tok myślenia Irlandczyków , to trzeba tu trochę pomieszkać , ci którzy tu są/byli wiedzą o co mi dokładnie chodzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ogarniasz te auta? Jeżeli tak to wrzuć jakieś foty  .  Co do bilonu to i u mnie czasem się  trafia :D , najwięcej znajduję  po wymontowaniu siedzeń , a co z podłogi to moje :D . Przypuszczam , że w przypadku wynajmowanych aut ,to na kasie z podłogi można niezłą fortunę zbić . U mnie rekord to jakieś 20 euro z jednego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...