Skocz do zawartości

Pytania newbie'sów ;)


LoOkas

Rekomendowane odpowiedzi


matowa folie ożywic ? kiedys z kolega robiliśmy środek beemy 6  oklejonej czarnym matem i tam dotkniecie fibrą po dresingu lub odżywce do skóry kończyło się połyskiem, kiedyś widziałem chyba w Mr.Cleanerze jakieś środki do foli, po QW obawiam się że będzie świecić jak psu .. na wielkanoc ;)

 

Pany mam do podłatania progi RS i są one z PURu co znacznie utrudnia działania, jutuba obejrzałem jak kleją łataja itd , ale może ktoś ? coś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przeleciał QD ewentualnie QW

K....a bez jaj zaraz Detailing nie bedzie się niczym różnił od bezdotyku

To ma byc mycie za 20 zł

Z reszta róbcie jak chcecie

Chłop ma na folię za 3-4 koła a na mycie 50-70 zł nie ma no to umyć wytrzeć i wyjazd.Koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K....a bez jaj zaraz Detailing nie bedzie się niczym różnił od bezdotyku

To ma byc mycie za 20 zł

Z reszta róbcie jak chcecie

Chłop ma na folię za 3-4 koła a na mycie 50-70 zł nie ma no to umyć wytrzeć i wyjazd.Koniec

Junior spokojnie.

JJ pyta to odpowiadam i nie wdaje się w zbędne dyskusje typu "olaboga tak to nie wolno bo to nie detailing!" itd bo sam chyba wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do korekty mojego auta i potrzebuje porady co zrobić z tylnymi drzwiami. Te drzwi były malowane (prawdopodobnie przez niemca i na pewno dawniej niż 7 lat temu). Od jakiegoś czasu bardziej widać różnicę w kolorze ale też fakturze. Lakier na drzwiach wydaje się matowy.

Posiadam pasty PF 2500 i FF 4000 i maszyne DA.

Zmatowić to papierkami czy sama korekta coś da? 

Drzwi z oryginalnym lakiermem:

FM2jgYw.jpg

Drzwi które były ponownie lakierowane: 

TPp2apf.jpg

Porównanie (po prawiej lakierowane)

cCpHC2d.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, P3000 i mocnościerna pasta.

 

szynka, dzięki :u

Junior, nie myje codziennie bo za taką kasę w stosunku do nakładu pracy bym nie wyżył. Auto stoi trzeci dzień więc qd z k2 to nie będzie jakiś wielki gest.. :rolleyes:

 

 

Kolejne pytanie: piorę jasną kur*a jeg* ma* podłogę i pierwszy raz coś takiego widzę. Przebarwienie wielkości dywanika (u kierowcy), najpierw koloru czarno-zielono-jakiegoś, po namaczaniu chemią do pre spraya (zasada) oraz chlorowym wybielaczem (Tenzi Top Plam Clor), kolor zmienił się na pomarańczowy i dalej nie idzie. Ruszę to czymś czy dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...