Skocz do zawartości

Pytania newbie'sów ;)


LoOkas

Rekomendowane odpowiedzi


  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

panowie jak pracować ręcznie na cleanerze dodo lime prime lite ? nakladałem go aplikatorem z mikrofibry brawie do zaniku. pozostawał jedynie delikatny film po cleanerze który wycierałem mikrofibrą. cleaner znacznie wygladził powierzchnie ale to by było na tyle. colli położony na cleaner zachowuje się prawie tak jakby go wcale nie było.  woda spływa jak na jałowym lakierze. proszę o porady co i jak robić ręcznie............. żeby efekt był zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak pracować ręcznie na cleanerze dodo lime prime lite ? nakladałem go aplikatorem z mikrofibry brawie do zaniku. pozostawał jedynie delikatny film po cleanerze który wycierałem mikrofibrą. cleaner znacznie wygladził powierzchnie ale to by było na tyle. colli położony na cleaner zachowuje się prawie tak jakby go wcale nie było.  woda spływa jak na jałowym lakierze. proszę o porady co i jak robić ręcznie............. żeby efekt był zadowalający.

 

http://detailingclub.pl/topic/979-cleaner-jaki/page-3#entry38800

 

DJLPL jest za tłusty żeby kłaść na niego 476S.

Więcej w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz sealant i wosk naturalny to różne twory i różne upodobania podkładowe mają.

Sealant zazwyczaj nastawiony na trwałość, więc żeby zwiększyć jego przyczepność przetrzeć IPĄ po dodo w celu wymycia tego co po sobie zostawia.

Wosk naturalny zazwyczaj ma wyglądać i dawać frajdę z nakładania i kropelek, nie przeszkadza mu tłusta powierzchnia.

 

Oczywiście napisałem zazwyczaj w obu przypadkach bo jak we wszystkim i ze wszystkim są odstępstwa od reguł, ale to kiedyś sam dostrzeżesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam czegoś do odswieżenia lakieru na szybko (nie chodzi tutaj o dogłębną pielęgnacje tylko raczej szybkie odswieżenie) myślałem nad jakimś all in one i co powiecie o Autobrite Cherry glaze ? Aplikacja będzie ręczna.

Do pierwszego mycia wytrzyma ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś widziałem jak Szynka wrzucił na KA jakieś zdjęcia po użyciu Prima Banana Gloss, ładnie ukryło swirle i podbiło blask, więc może to będzie lepsze rozwiązanie zamiast wisienki???

 

Tak wklejałem.

Ogólnie wszystkie produkty do lakieru  z firmy Prima kryją.

Ale trwałość mają przeciętną, look dobry oraz aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...