Skocz do zawartości

kłopoty po glinkowaniu pomocy


seba2991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dodam na wstepie ze jestem mega wku... a nawet bardziej zalamany , zabralem sie pierwszy raz za glinkowanie dokladnie umylem auto i zabralem sie za glinkowanie za lubrykant posluzyla mi woda z szamponem chemical guys glinka jaką uzywalem to srednio agresywna za100 g dalem 32 zl niebieska postepowalem zgodnie z zaleceniami zagniatalem plukalem po skonczeniu ponownie umylem auto i wysuszylem mialem zabierac sie za politure i wosk a tu nagle zobaczylem ze praktycznie cale auto pokryte jest (wlasnie nie wiem jak to dokladnie nazwac ) takimi jakby bialymi maziajami rysami no i nie wiem co z tym zrobic pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzieki za pomoc wiekszosci pozbyłem sie politura kocha shine speed polish w niektorych miejscach pozostał jeszcze jakby osad albo rysy sam juz nie wiem chcialem zrobic zdjecia ale na zdjeciu tego nie widac, chyba korekte trzeba bedzie zrobic a co powiecie o gline jakiej uzywałem valetpro niebieska moim zdaniem strasznie twarda w porównaniu do pomarańczowej , czy po uzyciu typowo delikatej glinki tez moge sie spodziewac  tych ryr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie dałem do ciepłej wody i glinka  byla  twarda, myslałem ze tak ma byc bo robilem to pierwszy raz dopiero na drugi dzien gdy kolega robil swoje auto pomaranczowa valet pro zobaczyłem ze jest duuuuzo mieksza mimo tego ze tez jej nie moczył w ciepłej wodzie, ale wody z szamponem jako lubrykant nie szczedziłem teraz mam jakieś lęki by ponownie wyglinkowac auto szkoda ze nie uzylem typowo miekkiej glinki np zółtel valet na sam poczatek  :ymtongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie glinka co nie zostawia po sobie śladu to nie glinka

Nie wyobrażam sobie lakieru,który po glince nie ma śladów.To by oznaczało że glinka nic nie zrobiła.Tak czy nie?

Więc tak się nie zamartwiaj =)) Głowa do góry i naprawiaj szkody po glince jak chcesz być detailerem..Normalna rzecz.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie glinka co nie zostawia po sobie śladu to nie glinka

Nie wyobrażam sobie lakieru,który po glince nie ma śladów.To by oznaczało że glinka nic nie zrobiła.Tak czy nie?

Więc tak się nie zamartwiaj =)) Głowa do góry i naprawiaj szkody po glince jak chcesz być detailerem..Normalna rzecz.

Powodzenia

 hehe no to ci powiem ze mnie pocieszyłes i zacheciłes do działania , napisz mi jeszcze jak to najlepjej zrobic ,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...