Skocz do zawartości

jaki odplamiacz to tapicerki ???


deal

Rekomendowane odpowiedzi

witam jest na forum od niedawna troszke czytam i wdrazam sie w detalink. Kupilem sobie maszynke pianowa santoemma hot foam do prania tapicerek jestesm z niej zadowolnony uzywam srodkow tenzi lub santoemmy. jesli macie jakis konkretne i polecane srodki bylbym wdzieczny za porade . a co do odplamiacza poszukuje jakiegos silnego ale i bezpiecznego odplamiacza do tapicerek dywanow wykladnin itp czasami zdaza sie ze kilkukrotne pranie maszyna nic nie daj. myle nad jakis plyne z aplikatorem miejscowyn jesli ktos cos uzywa takiego to bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam cos od siebie apropo prania dywanów, bo ostatnio zrobiłem wielkie oczy jak kolega w firmie za pomocą dimera i karchera, oraz szczotki ryżowej, tak pięknie wyprał dywan że wyglądał jak nowy. Zrobili  w firmie cos na wzór trzepaka i dwa dni na nim suszyli dywan, ale naprawdę wyszło bajka. Nie wiem jak to sie później na nim odbije w eksploatacji, czy nie wyłysieje bo nikt u nas nie dba o jakiekolwiek proporcje tylko na oko wszystko leją także nie wiadomo jakie było stężenie dimera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam troszkę temat, żeby nie zakładać nowego.

Kompletuję potrzebne materiały do czyszczenia wnętrza, zamówiłem odkurzacz (profi 50), tylko wciąż nie wiem jakie środki do czyszczenia zakupić. Jakie odplamiacze? Skąd wiadomo jakiego pochodzenia są plamy i jaki odplamiacz zastosować? Jaki środek do ekstrakcji? Przeglądam oferty sklepów, ale nie wiem, które środki wybrać.  Na razie dla mnie to czarna magia.

Pierwszym autem, na którym będę się uczył, będzie Toyota  Avensis 2005 r. wnętrze materiałowe, jasne (beżowe).  Chemię do czyszczenia plastików już mam. Jako prespray do tapicerek mam zamiar zastosować Unique Dionysus. Tapicerka ma sporo różnych plam, czy wystarczy zastosowanie APC a później pranie? Proszę Was o porady w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Na tą metodę bonetowaniem i odkurzaczem doskonały jest Excede Encapsulstor Cleaner.Faktycznie po nim tapicerka mniej się brudzi jak po praniu jakimś APC czy innymi detergentami.

Jak poważne zabrudzenia to extrakcja Tersusem ,Maxifi lub Chemspec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...