Skocz do zawartości

[TEST] AutoGlym Car Shampoo


coobah81

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wczorajszą ładną pogodą i chwilą którą mogłem poświęcić autku postanowiłem przetestować jeden z otrzymanych od Marka z firmy autogloss.pl środków.

http://www.autogloss.pl/car-shampoo-koncentarat-wysokowydajny-szampon-5-litrow.html


Na warsztat poszedł szampon.
Kto jeszcze nie miał z nim do czynienia niech żałuje, że nie poczuł jeszcze tego zapachu....!


Krótki opis ze strony dystrybutora:

 


 

 

Car Shampoo delikatnie usuwa z powierzchni zanieczyszczenia oraz pomaga w zachowaniu dobrego wygląd. Dodatkowo składniki stwarzają błyszczącą, hydrofobowa barierę, która chroni i przedłuża działanie kosmetyków .



Cechy i zalety:


NIE ZMYWA NAŁOŻONEGO WCZEŚNIEJ WOSKU


Wysokowydajny: rozcieńczać 1:250 wystarczy na 200 wiader.
Ostrożnie zmywa brud drogowy bez szkody dla lakieru 
Nadaje się do regularnego stosowania
Może być stosowany na wszystkich nadwoziach pojazdu
Zawiera zrównoważoną mieszankę substancji powierzchniowo-czynnych
Składniki mają neutralne pH
Ostrzeżenia!
Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

 



Tak właśnie wygląda próbka 100 ml otrzymanego od Marka szamponu:


uzgx.jpg 


Butelka jak po maślance/kefirze, ale to nie ona jest głównym bohaterem wink.gif


Odmierzamy zalecane 40 ml szamponu: 


6qci.jpg 


i lejemy do wiadra z 10 litrami wody.


Uprzedzając Wasze uwagi: farba na wiadrze jest zaschnięta, wiadro całkiem przypadkowe ale wewnątrz czyste tongue.gif


Na poniższej fotce mały rzut oka na zawartość wiadra. Woda z szamponem spieniona zwykłym ogrodowym wężem z pistoletem zraszającym o regulowanym strumieniu.


88zo.jpg 




Bierzemy na rękawicę:


2bie.jpg 




Szampon rewelacyjnie pachnie, daje bardzo fajny poślizg, świetnie domywa.
Auto oczywiście myte w cieniu, jednak na masce zostawiłem trochę szamponu bez spłukiwania. Po spłukaniu i osuszeniu niewielkie zacieki po szamponie bardzo łatwo zeszły po QD FinishKare.


Mój konający już wosk po myciu tym szamponem był w tej samej kondycji, szampon go nie zjadł smiley.gif


lzv21.jpg 


Polecam ten produkt! Tym bardziej, że Marek rozlewa go w bardzo przyzwoitej cenie smiley.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...