Skocz do zawartości

Apc+Dressing Lajk prosze o pomoc


Steven92r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie powiem co się stało.. kupiłem sobie ORI kosmetyk ASO do czyszczenia wnętrza CLEENER...  który posiada bio alkochol niby bezpieczny itp... dodam auto ma trochę kurzu bo 7mc wogule nic nie robione dosłownie od zakupu...

 

wziąłem na drzwi boczek i tak popsikałem na mikrofibrę... i przetarłem boczek ''kawałek dla próby'' lekko się pieniło taka maz bo wiadomo musi być ok... przecierałem trochę.. następnie poczekałem aż wsiąknie i czystą mikrofibrą przetarłem i wyblakł mi boczek...

 

 

dla tego postanowiłem teraz kupić jakieś dobre polecane APC+Dressing i tutaj mam pytanie

 

Odnośnie dressingu to już zdecydowałem :Nielsen finesse 500ml taki za około 20zł  ponoć dobry...

 

 

Odnośnie APC waham się nad:

 

VALETPRO INTERIOR ALL PURPOSE CLEANER

 

lub

 

4 NANO APC PREDATOR

 

 

kwsetia taka,że ten pierwszy trzeba rozczieńczać a ja się boje,że może dam dobrą dawkę a i tak coś wybieli itp

 

 

pytanie czy ten 4 nano to już gotowy środek jest?? tzn psikam na pada... potem nim przecieram ...następnie drugą czystą mikrofibrą lekko zmoczoną w ciepłej wodzie wycieram TO APC i na ostatku suchą mikrofibra osuszam??

 

 

 

 

chodzi mi o to,żeby to zle nie zadziałało tak jak ten kosmetyk bmw

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemka kolego a tego 4 nano nie polecasz?? może on naróbić szkód?? o co chodzi,że wyblakł..

 

auto kupiłem 7mc temu od tamtej pory nic nie robiłem bo co chwila to kasa na części... ALE OD TAMTEJ PORY kokpit wszędzie czarny nie czarny z brudu tylko jakis środek bo z tyłu na oparciach siedzeń jak nie raz są takie plastikowe lub z vinylu z tyłu za siedzeniem to tam to się dopiero świeci mega na czarno wygląda to jak  by był wczoraj dressing robiony a dodam to jest od 7mc i wziąłem tam na tym łądnym czarnym cleenerem na szmatkę na dole by spróbować i to samo po wyschnięciu zmieniło odcień na wybląknięty... po prostu nie jest czarne tylko takie nie ładne wgl bez koloru wyblakłe miejsce

 

Ps wie ktoś może dla czego nie da się zarejestrować na forum

 

kosmetyka aut?? bo ciągle nie przychodzi link aktywacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupiłeś auto używane,nie nowe?

To tak jak pisałem zmyłeś dressing (czytaj 20 warstw tandetnego plaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Nie wiem co to 4 nano

Ale obawiam się,że musisz ten gnój mocnym APC potraktować

Kup sobie może APC Nielsena w litrowym opakowaniu i rozrób 1:7 powinno dać radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogę polecić APC Bilt Hamber w rozcieńczeniu 1:10 lub troszkę większym. Do tej pory nic nie uszkodziłem w takim rozcieńczeniu a działa naprawdę super. Spryskujesz, pędzelek i do roboty. Ścierasz czystą mikrofibrą. Pozostawia suchą matową tapicerkę. Do wykończenia używam Natural Shine Protectant z Megsa, który daje bardzo ładne satynowe wykończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...