Skocz do zawartości

znowu pytam


iron man

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim potrzebuję coś do opon żeby zrobiły się bardziej wyraziste, oraz do plastików, do wnetrza  dobrego płynu do mycia szyb w szczegulności  i z tymi szybami mam taki problem że podczas wycierania pojawiają mi się takie małe plamki sam nie wiem od czego trochę mnie to drażni,  :twisted: odnośnie jeszcze tych szyb chciał bym nałożyć na nie nie widzialną wycieraczkę tylko jakiej firmy bo jest tego trochę za dużo  może coś mi podpowiecie :-bd  dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


K......a a czytasz forum ze zrozumieniem?

Przecież tu sie chłopy pocą zdając relację czym i jak się robi do tego foto dokumentacja jest

Ja pierd..ole nic nie widziałeś na prawdę :shock:

koleszko po co te ku  rwy ja jeszcze poznaje to forum i nie zawsze mam czas czytać i przeglądać to wszystko jak nie masz ochoty poklikać to co się ciśniesz nie chcesz nic nie pisz =;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ,  jestem nowy na forum , jak i w temacie auto detailing , jestem nowicjuszem nie zawsze można znależć odpowiedż akurat na swoje pytanie , więc się pyta . Nie kumam użytkownika junior74 , np chiałbym przeczytać opinie do wątku iron man , po to jest forum i sie pyta!!! 

 

A Q i Ja..p no cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ma zasady

Jest dział do zadawania pytań jak sie czegoś nie wie

Mam nadzieję,że Wam szef wytłumaczy co i jak

Jeszcze raz Wam napiszę szukajcie to znajdziecie mnóstwo opisów środków

A nie na tacy podać

Mnie to śmieszy a nie wk.....wia

Na razie miłego szukania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja czasami to lubię jak ktoś mi coś poda na tacy,bo są ludzie którzy znają się na tym co robią ,ot tak, a co do mojej osoby to ja nie jestem głąbem zasady czyszczenia oraz polerowania dobrze znam i wiem jak ma coś wyglądać ,ja na co dzień od 25lat zajmuję się lakierowaniem i też mogę coś komuś wytłumaczyć i polećić .Przez ten czas zdążyłem się nauczyć polerować ,lakierować i oddać czyste i wykończone auto klijentowi, powiem wam coś . Tu w tym wszystkim chodzi tak naprawdę o perfekcyjne dobranie materiałów oraz środków  do wykończenia taczki :-h  nie lubie arogancji,i komętowania innych z powodu nie umjejętności nigdy tego nie robie ,a wiem że na tym forum jest sporo takich ludzi i też się motają ,a ja czytam i wyciągam wnioski i tylko czasami się podśmieję kolego j .No dobra już wystarczy rozgadałem się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem czemu junior czasami tak się unosi... (który to już raz?) Podaj budżet to coś ci zaproponuje :)

Dawid nie chodzi mi tu jak by o kase ,  ze względu na moją robotę auto detailing

jest  dopełnieniem całości, bo musi być dobrze.Ja jestem z Gdyni i powiem szczerze że w necie przez przypadek znalazłem gościa który się tym zajmuje ale on milczy :-w powiedz ile można przeznaczyć kasy na takie pierdoły żeby za działało ?ostatnio kupiłem shinexa i nie nażekam pasty 3M wszystkie pady 3M maszyny oscylacyjne 3M oraz festool więc chyba nie jest tak żle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki J jesteś wielki a ja lubię sobie pogadać

pianka za13 ziko ijest zaje....iście mój koleszko używa magsa tylko nie wie co to bo pytałem tyle razy a on mówi że to koncentrat i tyle.a co z tymi plamkami? ja jeszcze do mocno zapylonych szyb używam wełny stalowej ale te plamki zostają :-w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncentrat Megsa jest przeciętny i raczej do bieżącego utrzymania szyby w czystości

Te plamki to od zewnątrz?

Może po twardej wodzie

no właśnie na zewnątrz,, tak jak jest szyba sucha to tego nie widać, dopiero jak pracuje wycieraczka  ,a powiedz mi jeszcze chciałem nałożyć sobie nie widzialną wycieraczkę  to po tej piance mogę od razu nakładać ?może mi coś podpowiesz bo dobrze podpowiadasz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku oczyść szybę np. AG Car Glass Polish na twardszej stronie aplikatora Tricolor, później wymyj dobrze IPĄ i nakładaj NW. CGP powinno poradzić sobie ze wszystkimi zabrudzeniami czy plamami po twardej wodze.

no nie gapie się na te skruty i połowy nie kumam są gdzieś tu jakieś opisy dzieki tommy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne sklepy z siuwaxami ale nie chce tu robić nikomu reklamy, ja do tej pory robiłem zakupy w 5 rożnych sklepach (tych większych). Zwykle przy logowaniu w danym sklepie jest grupa rabatowa dla użytkowników forum i wynosi chyba 5%, w okolicach świat zwykle są większe i są w okolicach 10%. Co do skrótów to tylko na początku jest to trudne, po dłuższej lekturze forum to już staje się normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Tomek będę się gapił żony nie ma to sie gapie

no nie Tomasz lektura na długie żimowe wieczory przez przypadek wybrałem 10 tkę polish coś tam coś tam ceny wosków zwaliły mnie z nóg @-) :shock: ale sie nie poddam bede jak tomy le jons i bede śledził B-) . a tak ,diś w warsztacie przyciołem jak wygląda polerka trzy podstawowe pasty 3m i kop w zderzak takie realia, tak się to odbywa w warsztacie lakierniczym :u brak czasu dobrze że lakier świeżo położony bo tak było by słabo .kolega sie mnnie pyta mnie jak ma spolerować stary lakier bo ma na nim rysy, bo mu nie idzie mówię do niego użyj futra, to zdziczał :D aż się uśmiałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie Tomasz lektura na długie żimowe wieczory przez przypadek wybrałem 10 tkę polish coś tam coś tam ceny wosków zwaliły mnie z nóg @-) :shock: ale sie nie poddam bede jak tomy le jons i bede śledził B-) . a tak ,diś w warsztacie przyciołem jak wygląda polerka trzy podstawowe pasty 3m i kop w zderzak takie realia, tak się to odbywa w warsztacie lakierniczym :u brak czasu dobrze że lakier świeżo położony bo tak było by słabo .kolega sie mnnie pyta mnie jak ma spolerować stary lakier bo ma na nim rysy, bo mu nie idzie mówię do niego użyj futra, to zdziczał :D aż się uśmiałem .

fajne to forum mogę sobie z kimś pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.kolega sie mnnie pyta mnie jak ma spolerować stary lakier bo ma na nim rysy, bo mu nie idzie mówię do niego użyj futra, to zdziczał  :D aż się uśmiałem .

 

:)) może nie miał pod ręką żadnego futra :P:D 

 

 

fajne to forum mogę sobie z kimś pogadać  

wiesz czasem dobrze samemu ze sobą pogadać ale jak już zaczynasz się sam ze sobą kłucić to do lekarza leć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) może nie miał pod ręką żadnego futra :P :D

 

wiesz czasem dobrze samemu ze sobą pogadać ale jak już zaczynasz się sam ze sobą kłucić to do lekarza leć ;)

jo jo żona przyjechała i sie na mnie gapi to kończe dalej sie gapi nie wytrzymam, kończe gada do mnie,, nie wiem o co chodzi :)) L-) mówie do niej że zajęty jestem,a ona, że palant jestem bo ciągle siedze w necie tylko ona nie wie gdzie, pozdrawiam może do jutra,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...