Skocz do zawartości

Zapachy, odświeżacze.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam tego:

Dołączona grafika

i tego:

Dołączona grafika

Jak kto lubi. Mnie się podobają. Pinacolada jest trwalsza moim zdaniem. Psikam pod siedzeniami i przy nawiewach na dole z przodu, trochę w kufer. Ale można też nasączyć te wszystkie "ustrojstwa" wkładane w nawiewy, jeśli się rozbierają. Z racji palenia w swoim raz na dwa tygodnie zapodaję.

Pierwszy kupiłem w waxparadise, drugi u @kanara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Używałem New Car Smell w RAV4 którą robiłem. Właścicielce się podobał, mówiła, że pachnie jak w nowym aucie. Mi natomiast zajeżdża starym teatrem.. :? Moglibyście polecić coś do psikania, takiego ładnie pachnącego i zarazem uniwersalnego (żeby trafiało do jak największej liczby osób)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce próbki to proszę na PW adresy.

Każdy może się zgłosić, czy tylko wybrani? 8-)
wszyscy co są zainteresowani :) będę wysyłał już rozcieńczony produkt gotowy do użycia

edit:

To ja jestem chętny :D Idzie PW z adresem. Jakie koszty wysyłki?

0 zł

edit /27.08.2010./

Próbki wysłane " Listem Poleconym " :) . W kopertach są naklejki " Detailing Club " które załatwił marctwain .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto lubi. Mnie się podobają. Pinacolada jest trwalsza moim zdaniem.

A w jakim stężeniu jej używasz PB? Ja do butelki 500ml wlałem jakieś 30ml - biorąc pod uwagę to co piszą w instrukcji to zrobiłem mega-mocny, ale z butelce wyszło zaledwie 2-3mm na dnie... Mniej się chyba nie dało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, czekam z niecierpliwoscia. jakies sugestie jak/gdzie/w jakiej ilosci naniesc ten preparat?

ja zawsze spryskuję wykładzinę pod dywanikami i przy nawiewach . Próbki które wysłałem są już gotowe do użycia . Znajoma używa w domu i spryskuje dywany w pokojach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto lubi. Mnie się podobają. Pinacolada jest trwalsza moim zdaniem.

A w jakim stężeniu jej używasz PB? Ja do butelki 500ml wlałem jakieś 30ml - biorąc pod uwagę to co piszą w instrukcji to zrobiłem mega-mocny, ale z butelce wyszło zaledwie 2-3mm na dnie... Mniej się chyba nie dało :)

Ja nic nie rozcieńczam. Tak jak kupiłem z pompką, tak zapodaję. A ten litr to na dwa auta, chyba na dwa lata styknie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że próbki podochodziły już do części z Was :) Preparat gotowy do użycia i można go po trochu powylewać na wykładzinę lub wlać w atomizer i spryskać wykładzinę . Ilość wylewana zależy od tego czy ktoś chce bardziej intensywny zapach w aucie lub mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po zastosowaniu, odkurzyłem całe autko umyłem plastiki i spryskałem atomizerem, powiem tak cięzki zapach tak jak i nazwa by na to wskazywała"odurkill"... zapach lekko chemiczny, troszkę jak to mama powiedziała zalatuje kostką WC, ale może jak sie uleży zapach to będzie inaczej, tak czy inaczej działa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doświadczenia, że czasem lepiej jest użyć mniej, mniejsza koncentracja w powietrzu dokładnie oddaje zapach. Proponuję w miejsca gdzie są nawiewy na nogi, i delikatnie. lepiej powtórzyć za jakiś czas niż się męczyć z czadem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...