Skocz do zawartości
marctwain

Zapachy, odświeżacze.

Rekomendowane odpowiedzi

MetalMagnes    0

Ja kupiłem My Shaldan o zapachu zielonej cytryny;-) - ten zielony;-) I nawet dobry, metalowa puszka z żelem i plastikowym wiczkiem z otworami. Na początku trzymałem w bagażniku, po 2 tygodniach przeniosłem pod siedzenie;-) W markecie 17 zł. Na allegro 10,50 z przesyłką;-) Ogólnie myślę, że zapachy warte wypróbowania:-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mar_1981    2

Też kupiłem to co Marcin (My Shaldan) ale jak narazie nie mam jakoś czasu tego otworzyć. Mam pomarańczowy i jutro może spróbujemy jak to działa i podzielę się bo cena w sklepie u mnie 11 zł więc nie jest źle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AG80    0

Ja się ostatnio zawiodłem na My Shaldan, mialem lime i squash i oba ledwo ledwo wyczuwalne w aucie - wieko cale otwarte...Już tego szmelcu nie kupię [-x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mar_1981    2

Możesz spróbować ale u mnie żona marudzi że jest za mocna i ostatnio chciała ją wyrzucić z samochodu. Ja już się trochę przyzwyczaiłem i nie czuję tak mocno tego zapachu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mar_1981    2

No ja mam ten zapach od Nielsena Odourkill (czy jakoś tak) i tez go używałem ale ostatnio jakoś mnie naszło żeby kupić właśnie jakąś konserwę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AG80    0

To jak wyrzucisz to powiedz gdzie...se podjadę i wypróbuję za darmo =))

Ja tez nie lubię zbyt mocnego zapachu, szczególnie w lato, ale te szaldany co miałem to prawie nie czuć było wcale. Na alle kupiłem, może stare były [-(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jankos    0

Chciałem się też pochwalić ostatnimi zakupami odświerzaczy, niestety fotek nie załącza gdyż zapodział mi się aparat.

Jako ze zamawiałem w SCS u mariusza dostałem 2 gratisy, Bubble gum air freshner 50ml z atomizerem i ValetPRO bleu gel. chciałęm zapytać na co nakładać ten odśw. o smaku gumy balonowej aby zapach się trzymał ? :)

reszta zakupów to california scents : Hawaiian gardens, gardenia del mar, fresh linen, newport new car, laguna breeze, golden state delight, arctic ice.

wszystki bardzo atrakcyjne.

jedynie to mogę fakturkę załączyć zakupu na tą chwilę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MetalMagnes    0

My Shaldan o zapachu zielonej cytryny właśnie prawie przestał pachnieć. Myślę, że dwa miesiące to bardzo dobry wynik...za niecałe 11 zł;-) Teraz ,,leci" do mnie My Shaldan Squash o zapachu określanym jako świeży.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mar_1981    2

A u mnie od 8 września siedzi pomarańcza w aucie i nadal ją czuć. Narazie wynik jest niezły, zapach średni jak pisałem wcześniej dla mojej żony ale chcę sprawdzić ile jeszcze będzie go czuć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michal788    0

A u mnie od 8 września siedzi pomarańcza w aucie i nadal ją czuć. Narazie wynik jest niezły, zapach średni jak pisałem wcześniej dla mojej żony ale chcę sprawdzić ile jeszcze będzie go czuć.

A gdzie jest ten twój sklep ze smrodkiem za 11zl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MetalMagnes    0

Modny ostatnio Eurogel z Tesco o zapachu cytrynowym - zapach gorszy od My Shaldan, mniej intensywniejszy. Krótko i słabo pachniał, ale został przemrożony w zimie, tak więc to mogło mieć wpływ. Zdecydowanie wolę My Shaldan o zapachu Lime.

Wunder-Baum o zapachu skóry, coś około 3 zł. Nie przypomina skóry, ale zapach bardzo przyjemny i intensywany. Ciężki do określenia. Polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pako    0

Ja zakupiłem sobie Kemko w sprayu, zapach nawet fajny (cool air) trzyma kilka dni ale słabo niweluje niepożądane zapachy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dark_wolf    0

Eeeeno nie przesadzaj :P

Ja wczoraj psiknąłem na fotele i sofę i dzisiaj rano czułem.

No własnie! A tu dałem 5 psiknięć i rano po otwarciu drzwi i wejsciu do auta nic nie czuc.

Ja jak psiknę dwa trzy razy na początku jazdy np. na miasto, wysiądę i po chwili wsiądę to już nic nie czuję, więc nie wiem jak to działa :?

Chyba nie tak jest coś z moim autem w kwestii zapachów... Psiknąłem parę razy w pokoju, to aż uderza jak się wchodzi.

Może to też kwestia ruchu powietrza? Jak jest klima i się okien nie otwiera, to się mało powietrze rusza w samochodzie, może po prostu tych cząsteczek zapachowych nie rusza z powierzchni materiału?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jankos    0

a ja chyba zrezygnuje z zapachów w puszcze CS i zaczne te w płynie kupować... ostatnio bardzo słabe zapachy i krótko trwałe... 60 dni wolne żarty, góra 15-20. :-q

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dark_wolf    0

a ja chyba zrezygnuje z zapachów w puszcze CS i zaczne te w płynie kupować... ostatnio bardzo słabe zapachy i krótko trwałe... 60 dni wolne żarty, góra 15-20. :-q

Ale to tak jak z zapachami w płynie - jak powąchasz puszkę, to czuć zapach, a w aucie nic - powąchasz miejsce, które spryskałeś, też będzie czuć.

No w sumie te w płynie mają taką zaletę, że jak chcesz w tym momencie mieć jakiś mocniejszy zapach, to po prostu sobie go psikasz i jest - puszką możesz potrząsnąć co najwyżej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fazy    0

Mi do gustu przypadła zawieszka CS laguna breeze, wisi miesiąc czasu i czuć ja nadal. A koszt 4zł z groszami jak najbardziej adekwatny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JJ.    20

Palemki CS to moim zdaniem lepszy zakup od ich puszki. Mi dana w prezencie zawieszka pachniała dłużej i intensywniej niż konserwa. Nie wiem jak te nowe puszki ale chyba za dużej rewolucji nie wprowadziły..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SJake    1

a ja chyba zrezygnuje z zapachów w puszcze CS i zaczne te w płynie kupować... ostatnio bardzo słabe zapachy i krótko trwałe... 60 dni wolne żarty, góra 15-20.

A wybierasz te SpillProof?

Niby takie same, a mocniejsze B-)

Z zapachami w płynie to jest tak, ze psikając je w powietrze - ok no problem.

Jednak "nawadniać" nimi tapicerkę - jak komuś nie szkoda robić "zakisacza" :ymsick: ... to śmiało ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fazy    0

Mam jeszcze w aucie Strippera Chemical Guys, właśnie w sprayu i jakoś zapach długo się nie utrzymuje, dobry jest jeśli chcemy szybko zastąpić niechciany zapach. Zawieszka jednak oddaje zapach non-stop i kiedy wchodzimy do autka, wita nas przyjemna woń :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta