Skocz do zawartości

Zapachy, odświeżacze.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi


Doszło... Biały dzięki wielkie... :)

Wszystko się przyda... Zapach - super.!

Naklejki przykleję jak tata przyjedzie autkiem z pracy... ;) - fotorelacja oczywiście będzie... :P

PS. Jak przykleić te naklejki.? Bo tutaj z dwóch stron jest papier, a nie chce ich popsuć... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki szybki Dzej :lol: senk ja.

Obstawiam:

http://shinearama.co.uk/product.php?id=INS-AIRJUICY-GAL

lub:

http://shinearama.co.uk/product.php?id=INS-AIRBGUM-GAL

a ten na zimę jak znalazł:

http://shinearama.co.uk/product.php?id=INS-AIRSPICE-GAL

Teraz trzeba Arturo, żeby się nagiął i zakupił. Siedzi tam chyba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Biały (lub ktokolwiek), znalazłaby się jakaś próbka jakiegokolwiek odświeżacza? Bardzo bym chciał przetestować coś z Poorboysa, ale może być cokolwiek. Ludzie mówią mi, że w moim wozie "dziwnie pachnie"... Z desperacji popsikałem nawet wykładziny perfumami, ale... No, nieważne. W ramach zapłaty mogę odesłać naklejkę Meguiarsa, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie.

edit /25.09.2010./

Co masz dokładnie na myśli mówiąc "tapicerka"? Skóry wyczyściłem Turtle Waxem, dywaniki były kilka razy odkurzane, reszta kabiny też myta różnymi dziadostwami. Nie stać mnie obecnie na karcher, i tak dalej - więc innego wyboru nie mam.

edit /05.10.2010./

Otrzymałem od Moniki (jeszcze raz dzięki) próbkę Nielsen Odourkilla. Od razu rozpryskałem o Land Roverze matki, gdzie nieustannie jedzie psami. Poprawa jest zauważalna, ale nie ma szału. Preparat pachnie trochę jak pasta do podłóg, zapach ni to ładny, ni to brzydki - świeży. Tapicerka tak czy siak faktycznie musiałaby być tam wyprana, bo przesiąknęła już za bardzo różnymi... No, takimi tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A propos rozmaitych zapachów: dzisiaj kupiłem taki zapach do domu. 100ml - ale koncentracja zapachu bardzo duża. Poprzedni o takiej pojemności miałem ze dwa lata, ale nie używałem codziennie, raczej raz na kilka, kilkanaście dni. Zdjęcie nieostre ale nazywa się Pachnąca szafa. I ten zapach lawendy jest taki jak pachnie lawenda w moim ogrodzie. ;)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...