Skocz do zawartości
Good Stuff

Tire Dressing Black Mamba

Rekomendowane odpowiedzi

Good Stuff    0

Witajcie!

Czas na prezentacje naszych produktów, zastanawialiśmy się od którego zacząć i wybór padł na nasz Tire Dressing :)

34q7mko.jpg

Tire Dressing Black Mamba to pięknie czarne opony. Produkt wyróżnia naturalnie czarny efekt na oponie bez zbędnego świecenia. Idealnie subtelne wykończenie. Łatwość aplikacji, trwałość i świetnie właściwości hydrofobowe to główne zalety Black Mamby. Aplikacja na mokrą oponę? Żaden problem Black Mamba również poradzi sobie w takich warunkach!

Sposób użycia:

• Produkt aplikuj na czystą oponę.
  • Black Mambe można aplikować na suchą jak i na mokrą oponę (do aplikacji używaj aplikatora do opon).
  • Dokładnie pokryj oponę.

Cena 39,90 500ml/ 249,90 5l

W razie pytań serdecznie zapraszamy do dyskusji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WuWo    12

Miałem okazję przetestować dressing do opon od Good Stuff, dla mnie zrobił naprawdę świetne wrażenie i wykończył bardzo matowo oponę, która wygląd jak nowa opona. Postaram się niedługo wrzucić relację z testu do naszego działu z testami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Good Stuff    0
Dnia 11.09.2016 o 18:48, WuWo napisał:

Miałem okazję przetestować dressing do opon od Good Stuff, dla mnie zrobił naprawdę świetne wrażenie i wykończył bardzo matowo oponę, która wygląd jak nowa opona. Postaram się niedługo wrzucić relację z testu do naszego działu z testami.

Czekamy za relacją WuWo! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WuWo    12

Auto w ostatnim czasie zrobiło ok. 300km w deszczowych warunkach, dzisiaj tylko opłukałem z brudu na myjni ostatnim programem. Dressing nakłady do oddzielenia od bieżnika, wszystko przez specyficzną budowę tych opon :).

IMG_20161011_123015.jpgIMG_20161011_123020.jpgIMG_20161011_123024.jpg

Po przejechaniu kilku kilometrów do domu, opona cały czas wygląda świeżo i jest fabrycznie matowa :).IMG_20161011_124618.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WuWo    12

I znów Mamba zagościła na oponach SUV'a tym razem test długodystansowy, ciekawe ile wytrzyma :). Już wrzucę cały temat z aplikacji Mamby i jej przeciwnika.

DSCF3142.JPGDSCF3151.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta