Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• WuWo

System partnerski Detailing Club   27.08.2017

Niezbędne informacje o systemie partnerskim Detailing Club zebrane w jednym miejscu. P: Co to jest system partnerski Detailing Club? O: System został stworzony w celu uporządkowania usług komercyjnych na naszym forum, podzieliliśmy go na dwie grupy: dystrybutorzy oraz sklepy detailingowe studia i myjnie detailingowe P: Jakie są korzyści z dołączenia do systemu partnerskiego? O: Istnieje wiele korzyści wynikających z dołączenia do systemu partnerskiego, zostały przedstawione poniżej z podziałem na poszczególne grupy. Dystrybutorzy i sklepy detailingowe: własny dział na forum – który można prowadzić według własnego uznania, możliwość swobodnego reklamowania swoich usług na forum, kontakt z użytkownikami w swoim dziale oraz poprzez wiadomości PW, możliwość umieszczenia reklamy swoich usług w podpisie na forum, dostęp do ukrytych działów, tylko dla dystrybutorów i sklepów detailingowych oraz studiów i myjni detailingowych, zwiększona skrzynka PW - 500 wiadomości współpraca w mediach społecznościowych i wiele innych korzyści… Studia i myjnie detailingowe: dostęp do działu Show and Shine dla firm usługowych w którym można przedstawić swoje prace detailingowe, możliwość swobodnego reklamowania swoich usług na forum, kontakt z użytkownikami w swoim dziale oraz poprzez wiadomości PW, możliwość umieszczenia reklamy swoich usług w podpisie na forum, dostęp do ukrytych działów, tylko dla dystrybutorów i sklepów detailingowych oraz studiów i myjni detailingowych, zwiększona skrzynka PW - 500 wiadomości współpraca w mediach społecznościowych i wiele innych korzyści… P: Mam firmę, czy muszę zostać partnerem Detailing Club? O: Nie. Należy jednak pamiętać do przestrzeganiu ogólnie przyjętych zasad na forum, nie reklamowania swoich usług w żaden sposób m.in. przez posty, PW, podpis czy logo na zamieszczanych zdjęciach. P: Jaki są koszta zostania partnerem Detailing Club? O: W obecnej chwili zostanie partnerem forum Detailing Club, jest zupełnie darmowe. W przyszłości nie wykluczamy wprowadzenia opłat abonamentowych aby pokryć koszty prowadzenia serwisu. P: Czy każdy użytkownik, może tworzyć tematy w działach partnerskich? O: Nie, możliwość tworzenia tematów posiadają jedynie partnerzy forum. Zwykli użytkownicy forum mogą jedynie odpowiadać w obecnych temat. P: Z kim się skontaktować, aby zostać partnerem forum? O: W celu zostania partnerem forum, prosimy o kontakt na wspolpraca@mrcleaner.pl
WuWo

Aktualności ze świata detailingu

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem prowadzić dziennik z aktualnościami ze świata detailingu, nadchodzi sezon zimowy, gdzie większość firm powoli zacznie pokazywać swoje najnowsze produkty.

Na pierwszy ogień idzie Gyeon, który postanowił odświeżyć delikatnie swój wizerunek. Poprzez zmianę wyglądu butelek w których sprzedaje swoje produkty, które według mnie dodadzą marce większej ekskluzywności.

Kolejnym produktem wartym uwagi wydaje się być rękawica do osuszania trudno dostępnych miejsc, chodź zapewne będzie kosztowała sporo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gyeon w ogóle widzę idzie teraz za ciosem. Obserwuje ich profil i już zapowiedzieli wprowadzenie nowych produktów m.in pasty czy leather cleaner. Myślę, że będą to produkty warte uwagi biorąc pod uwagę działanie obecnych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie wkraczają ostro z nowymi produktami, na trwających właśnie targach SEMA pokazują wszystkie swoje nowości ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Produkty świetne tylko jeszcze trochę dojdzie do tego ze zacznie się płacenie za markę nie produkty ;/ - mam nadzieję że do tego nie dojdzie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś za coś, tak jest ze wszystkimi markami ;).

Dzisiaj premierę miała piana aktywna polskiej marki ADBL :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio także ExceDe wypuściło nowe produkty ;) Jak dla mnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości ma ta marka :)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 30.11.2016 o 18:55, Simoooon97 napisał:

Ostatnio także ExceDe wypuściło nowe produkty ;) Jak dla mnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości ma ta marka :)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Zdecydowanie mają sporo ciekawych produktów, do mojego arsenału po testach dołączą Tire and Rubber Cleaner oraz Encapsulator Cleaner :). I czekam na polską premierę Essence PLUS, zwykły Essence zrobił na mnie świetne wrażenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Rok 2017 będzie przełomowy dla marki Funky Witch. Pojawi się kilka nowości. Jak zawsze produkty będą miały wysoką jakość i prostą aplikację. Jeszcze trochę....... :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, Funky Witch napisał:

Rok 2017 będzie przełomowy dla marki Funky Witch. Pojawi się kilka nowości. Jak zawsze produkty będą miały wysoką jakość i prostą aplikację. Jeszcze trochę....... :ph34r:

Więc będziemy testować w nowym sezonie, teraz pogoda nas nie rozpieszcza niestety ;).

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, będziemy, będziemy :)

Testy rozpoczniemy w lutym, może w marcu. Jak zwykle pogoda ma wielki wpływ na to.

Teraz można, dla tych co mają garaże, sprawdzić Funky Witch Yellow Broom Interior Cleaner i ..... 100% matowy Funky Witch Mademoiselle Plastic & Rubber Protectant.

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mi połączenie rotacji i dual action mówi, RUPES znów uważa, że odkrył koło ;).

19366349_1464834300222026_7566079840275537731_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rękawica od ADBL i kilka nadchodzących nowości, które na swoim profilu FB pokazał @minetoo ;).

Shiny Garage również nie śpi ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta