Skocz do zawartości
kecav

KECAV - informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich userów DetailingClub !!! :rolleyes:

Marka KECAV powstała trochę spontanicznie, początkowo z ciekawości nt. kosmetyków samochodowych, tzn. jak to jest zrobione, a w końcu z zamiłowania, które pojawiło się troszkę później.

Jak zapewne większość prywatnych producentów, wzorem były dzieje użytkowników z DW, gdzie rozwijały się wątki rubbishboy i The Bouncer, dając wiele inspiracji do dalszego działania. Początkowo była to forma świetnej zabawy, która z czasem przekształciła się w poważniejsze prace. Cel, pozostał jednak wciąż ten sam, a mianowicie przygotowanie ciekawych kosmetyków, które mogą służyć detailing'owcom do zabawy przy swoich wypieszczonych autkach. Nie jestem producentem nastawionym na ilość, a raczej na ciekawe nowe kosmetyki. Zresztą możliwości produkcyjne są w moim przypadku bardzo skromne i należy markę utożsamiać raczej z małym buticue'm.  Może niepotrzebnie to wszystko piszę, bo przecież część tutejszych użytkowników to 'starzy wyjadacze', którzy znają częściowo moją działalność, ale zapewne są i tacy, którym należy i wypada się przestawić.

W połowie zeszłego roku, po etapie projektowania, testów itp., przeszedłem do etapu produkcji i czas pokaże, czy decyzja ta była słuszna czy nie.
Pierwszym produktem, który handlowo ujrzał już światło dzienne, jest H2O+ aqua gel, który znakomicie wpisuje się w charakter mojej działalności. Na temat tego produktu (jak i następnych) zapraszam do poszczególnych – indywidualnych wątków.

Oczywiście zapraszam również do zadawania pytań, na które w miarę moich możliwości, bardzo chętnie odpowiem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16.02.2017

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami, dlatego powoli nadchodzi czas zaoferowania czegoś nowego !!!  :biggrin:
W moim przypadku, z tą nowością nie jest trudno, bo do dopiero mój drugi produkt  , który chciałbym przedstawić szanownym Detaile'rom. Na ten moment, to tylko zapowiedź, ale pozostały mi już tylko małe detale. Produkt - jest (najważniejsze), opakowania - są, etykiety - prawie wszystkie są:

yoga_ety.png.6e50268ad8ee6f72be688b1b81c663f8.png

kecav_logo.jpg.1531e0a6e63cf592a660b9e132e43060.jpg

www.kecav.com                        facebook.com/kecav.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni element oznakowania dotarł cały i zdrowy :)

holo.jpg.17171f48df4b2de8e72ef6f41f32fa3e.jpg

Czas rozpocząć rozlewanie i pakowanie Yogi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

YOGA jest na rynku, a ja pracuję dalej na kolejnymi specyfikami.

Teraz 'obrabiany' jest dressing do plastików zewnętrznych. Jak przystało na moje produkty, będzie to rzecz mniej typowa w stosunku do oferowanych na rynku dressingów, a mianowicie jego postać to gęsty, mleczno-przeźroczysty krem. Tak prezentuje się jego konsystencja:

[youtube]

[/youtube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samo pokazanie konsystencji, to trochę mało, bo nie wiele z tego wynika :)
Poniżej fotki z testowego nałożenia dressingu na fragmenty listw. Co prawda nie są to fotki zaraz po nałożeniu, lecz na 4 dzień, po aplikacji.
Te cztery dni, to niestety jazda przy bardzo złej pogodzie, co zresztą da się zauważyć na zdjęciach , ale również ładnie widać działanie kremu . Aplikacja 17 marca, fotki z 21 marca:

plasttest1a.jpg.5a49f4acd04793951f2914047e637801.jpgplasttest2a.jpg.cdb9887ddc034250fa99aa4c0ec6c0c6.jpgplasttest3a.jpg.4fb63c077963dad6a1cb3de32e87d070.jpgplasttest4a.jpg.727ad1948f3d45c0f3d98d3ce8c67800.jpgplasttest5a.jpg.ef0494e2a0ad952d843c49551426790a.jpgplasttest6a.jpg.486ed8a79f939cdeae29be61e6a833c2.jpg

Wypada również pokazać zachowanie się dresingu po równych 2 tygodniach od nałożenia. W sumie były 3 mycia na bezdotyku.
To jest z ostatniego - 31-03-2017:

[youtube]

[/youtube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, WuWo napisał:

Widziałbym troszkę większe przyciemnienie

Na video z myjką, kolorystyka jest oczywiście trochę zmieniona, bo elementy nie zabezpieczone, pokryte wodą są w tym momencie ciemniejsze od tych zabezpieczonych, gdzie woda nie osiada. Natomiast sam stopień przyciemnienia, to pewnie trudno będzie dogodzić każdemu :)

Tak to wygląda tuż po aplikacji:

plasttest7a.jpg.d33f70984ff320909b7035dfed9efa58.jpg

8 minut temu, WuWo napisał:

jaką trwałość oczekujesz? 

Hehe.. na razie trudno to jeszcze ocenić. Nie robiłem jeszcze testów długodystansowych. Zobaczę jak będą się zachowywać te już nałożone wcześniej. Video przedstawia stan po 2 tygodniach. Zobaczymy jak długo się utrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi