Skocz do zawartości

Ogłoszenia administracji forum


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi


...i jeszcze fajnie by było gdyby po kliknięciu w link podany w wątku otwierało się nowe okno, a nie żeby nowa strona ładowała się w tym samym oknie (wiem, że można sobie z tym poradzić samemu klikając na link prawym przyciskiem itd..., ale może da radę zrobić cuś takiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie. Może ankiety porobić...? Ale ja mogę coś tam przy działach ogarnąć. A takie rzeczy chyba informatyk... w ogóle piszcie jak widzicie sam układ. Kabul napisał na pw, ale wolę tutaj. Jak się poustawia wszystko, to przyjdzie czas na dodatki. ja chciałbym ikonki-gify przy działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stanie obecnym nie da się wprowadzić "Podziękowań" o czym pisał Dzej. A uważam, że to najsprawiedliwsze chyba. Jak na DW. Mogę zrobić tylko wg liczby postów, ale ta świadczy o dużej ilości wolnego czasu, wprawie w pisaniu i dorabianiu producenta klawiatur :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze fajnie by było gdyby po kliknięciu w link podany w wątku otwierało się nowe okno, a nie żeby nowa strona ładowała się w tym samym oknie (wiem, że można sobie z tym poradzić samemu klikając na link prawym przyciskiem itd..., ale może da radę zrobić cuś takiego)

Też bym o to prosił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się bardziej podobały te niebieskie kwadraciki przy tematach nieprzeczytanych, bo do tych karteczek pomarańczowych jakoś się nie mogę przyzwyczaić

i szkoda, że przy szybkiej odpowiedzi nie ma emotikonków ;P

dopiero po kliknięciu w pełny edytor są po lewej stronie - ale to niuans ;)

to tyle póki co z moich przemyśleń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ma rację, teraz zrobiło się inaczej, nie widać już że się jest na DetailingClub w tej spaniałej rodzince... :(

Dokładnie, wtedy to było coś poza tym te wirujące karteczki mnie denerwują. Jestem użytkownikiem wielu forów ale to co jest teraz a było przedtem to nie ma co porównywać.

PS

odrazu lepiej!!!:) forum ma swój styl tak jak kiedyś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia sie niebawem, w przyszłym tygodniu rozwiąże.

Natomiast ogłaszam, że tzw. testy z działu testów zostaną przeniesione do adekwatnych działów.

W dziale "Testy" będziemy, jęsli ktoś sobie zrobi, wstawiać testy porównawcze 2, 3 środków jednego przeznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna skórka wg mnie ma tą zaletę że wyróżnia graficznie forum. Odpalasz i od razu wiesz gdzie jesteś. Poprzednią skórkę zdaje się widziałem na innych forach, ale może to tylko kwestia podmiany kolorystyki i będzie ok. Chociaż ja głosuje za obecną, nawet na telefonie nieźle się na niej pracuje.

A może jest jakiś forumowy artysta plastyk, który by nam opracował jakąś indywidualną skórkę. Ja się nie podejmuje. Z plastyki zawsze byłem kiepski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • WuWo zmienił(a) tytuł na Ogłoszenia administracji forum
  • WuWo zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...