Skocz do zawartości

Auto suche w 2min. Super Ircha!!!


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić rewelacyjną irche syntetyczną marki Absorber, jest to świetny produkt jeśli chcemy szybko i dokładnie wysuszyć autko. Używam irch tej firmy już od kilku lat i nie zamieniłbym na żadne inne :D

Dołączona grafika

Produkt godny uwagi, warty swojej ceny, ircha jest bardzo wytrzymała i daje rade na długo.

http://www.the-absorber.co.uk/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam irchę Auto Glyma i przeklinam ten produkt. Nie wiem może ja coś źle robie ale dla mnie ircha firmy AG jest beznadziejna. Jak jest sucha to jest twarda, że się zastanawiam czy jej nie połamie prosując, jak jest wilgotna to trzeba ją wyrzymać co chwile.

Może ircha marki Absorber jest lepsza ale ja już wolę ręczniki z mikrofibry do wycierania auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Paweł AG nie popisał sie jeśli chodzi o irchy dla mnie to też jest lipa, dlatego używam Absorbera, nie ma z nimi żadnych problemów, pochłania wiecej wody niż jakiekolwiek ręczniki, ma gładką powierzchnie, nie rysuje i mają spoko kolorki do wyboru, spróbuj jak bedziesz miał okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, po co Wam te irchy mając profi ręczniki z mikrofibry ? To chyba nie przypadek że czołowe firmy detailngowe ich nie używają.

Ja uzywam i jakos nie marudze czy wszystcy musza robic jak czolowe firmy?Tyle lat jade ircha i dziala oki oczywiscie jest ircha i ircha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jest jeszcze coś takiego jak lobby i marketing. Jak widać można z powodzeniem i bez uszczerbku dla lakieru używać irchy. I to jest wolność wyboru. Ja tam irchę kupię. Bo nie miałem i nie znam. W nosie mam czołowe firmy. Dla mnie ja jestem czołowa firma na moim "podwórku". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie,tylko moim zdaniem ręczniki są dużo bezpieczniejsze, pomijam tutaj zdolności chłonienia wody bo mój Fluffy i tak bez problemu wchłania wode z całego auta.

Mysle ze bezpieczenstwo to bardziej lezy po stronie osoby ktora te auto wyciera ;) "debil moze miec mega dobre rzeczy a autko skaleczy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem przekonany do MF, dziadek posiadał jakąś Irchę ze stacji benzynowej, kilka razy jej użyłem do mycia dziadka auta ~to było jeszcze przed tym jak miałem jakieś pojęcie o detailingu, no i wydawała mi się do dupy, wole auto wycierać ręcznikiem z MF... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko nawet największym ekspertom zdarzą się gorszy dzień, więc lepiej minimalizować ryzko ;)

Ale jak zminimalizowac? jak wpadnie jakies syf do MF czy Irchy to i tak szkody narobi czy syf mniej przylega do MF niz do Irchy wlasnie jak napisal mlody "jakas irche ze stacji benzynowej" jest ircha i ircha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...