Skocz do zawartości

Auto-Balm


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos z Was gdzies czytal na innych forach itp jak dlugo Auto-Balm ma lezec na lakierze po aplikacji testwoalem wiele opcji i te posrednie sa totalna porazka, ale np po 3-5 min jak sie go sciagnie jest piekny szklisty wyglad lakieru ale nie wiem czy to tak dobrze 3-5 min to bardzo krotko a dzis testowalem na srebrnym lakierze i wychdzi fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są woski, które trzeba ściągać bardzo szybko po aplikacji. Mam taki jeden, japoński. Efekty, trwałość bardzo dobra. A polerowanie praktycznie od razu po połowie elementu. Dosłownie po 2min. Zymol Carbon też w sumie szybko się poleruje, po 6-8 minutach (w przewidzianej temperaturze). Więc może i ten tak ma. ;)

I proponuję przeniesienie do Zabezpieczeń ;) tam chyba bardziej pasuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są woski, które trzeba ściągać bardzo szybko po aplikacji. Mam taki jeden, japoński. Efekty, trwałość bardzo dobra. A polerowanie praktycznie od razu po połowie elementu. Dosłownie po 2min. Zymol Carbon też w sumie szybko się poleruje, po 6-8 minutach (w przewidzianej temperaturze). Więc może i ten tak ma. ;)

I proponuję przeniesienie do Zabezpieczeń ;) tam chyba bardziej pasuje. ;)

Ale ja juz potrzebuje pomocy wiec pisze Tu :lol: jutro musze srebrnego skonczyc wiec info szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BH AB ma leżeć krótko bo jak długo poleży to ciężko go polerować. Najlepiej robić jeden panel i odrazu polerować.

Tak wlasnie robilem na srebrnym nakladalem na jeden element tyle ze zmienilem aplkíkator i odrazu sciagalem MF, uwazam ze jest git fajny szklisty wyglad srebrnicy, coraz bardziej lubie ten srodek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalista nie jestem, wiec sie raczej nie powinien wypowiadac ;)

ale z opisu producenta, ma zabezpieczenie antykorozyjne, i z tego co czytałem to jedyny o takim działaniu srodek na rynku.

Wiec mysle ze jako ostatnia warstwa sie sprawdzi, niestety nie miałem tego na testy, z tego typu produktów miałem tylko SRP, ale on sam w sobie niestety nie jest trwały jako ostatnia wartstwa, na aucie mamy zostawiłem tylko dwie warstwy srp to po miesiacu juz słabo kropelkowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalista nie jestem, wiec sie raczej nie powinien wypowiadac ;)

ale z opisu producenta, ma zabezpieczenie antykorozyjne, i z tego co czytałem to jedyny o takim działaniu srodek na rynku.

Wiec mysle ze jako ostatnia warstwa sie sprawdzi, niestety nie miałem tego na testy, z tego typu produktów miałem tylko SRP, ale on sam w sobie niestety nie jest trwały jako ostatnia wartstwa, na aucie mamy zostawiłem tylko dwie warstwy srp to po miesiacu juz słabo kropelkowało.

Ja tez nie jestem specjalista jesli chodzi o ten produkt, ogolnie ciezko sie nim pracuje ale jak sie juz uda efekt jest ciekawy, wydaje sie ze najlepiej sie prezentuje na felgach :lol: Niestety ale jakos nie moge dojsc do porozumienia w 100% z tym produktem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nakładasz na to cos jeszcze czy AB jest ostatnia warstwa ??

AB bylo jako ostatnia warstwa, a masz jakis dobry patencik zebe bylo jeszcze lepiej?

Żeby było lepiej trzeba nałożyć jeszcze jedną albo 2 warstwy :mrgreen:

Toc tak zrobilem i te nastepne warstwy moze troszke lepiej podchodzily ale wole inne srodki :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...