Skocz do zawartości

Konserwacja uszczelek


Rekomendowane odpowiedzi


ja używam dressingu do opon u mnie się sprawdza bardzo dobrze.

Ja uważam, że preparaty do opon a uszczelek to zupełnie inne bajki ;) I brakuje tych drugich na rynku ze średniej półki :(

Może latem wypróbuje do uszczelek Smartdressing Smartwaxa i Poorboy's Bold 'n Bright, bo mam oba w arsenale. Ale na zimę raczej bym się nie pokusił;-)

Uszczelki są miękkie, odżywione, nie brudzą i nie przymarzają, czego chcieć więcej, zymolowego tyre'a nołożyłem i jak do tej pory mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Za mną pierwszy pełny sezon zimowy po zastosowaniu gliceryny z apteki, o której pisałem w tym i w innym temacie viewtopic.php?f=14&t=520&p=10201&hilit=gliceryna#p10201

Prodkut ,,leży" na uszczelkach w moim aucie od września i chroni do dzisiaj :D Powiem tak, produkt jest rewelacyjny i nie ma sensu poszukiwać/kupować czegoś innego/droższego. Podczas mrozów nie było żadnego problemu z przymarzaniem/otwieraniem drzwi. Jest czerwiec, a u uszczelki są cały czas zakonserwowane/odżywione/miękkie/sprężyste/czarne. Tak więc ,,gliceryna apteczna";-) wspaniale chroni, konserwuje i nadaje wyglądu. Inna sprawa, że mam nie zniszczone/zadbane uszczelki, bo na pewno 2-3 razy w roku je konserwuje. W tym sezonie jeszcze ich nie ruszałem, bo po prostu nie mam czasu. Jedynym minusiem jest aplikacja, która wymaga trochę pracy;-)

Do tej pory używałem gliceryny 86%, teraz ,,leci do mnie" najczystsza gliceryna kosmetyczna 99,5% :D

http://www.ecospa.pl/gliceryna-kosmetyczna-p-75.html

A więc powinno być jeszcze lepiej, przetestujemy, zobaczymy;-)

Polecam, naprawdę warto!:-) Za tę cenę ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Efekt zaraz po aplikacji. Po przetarciu wpada w większy mat. Produkt tłusty i baaaaardzo gęsty. Nie zauważyłem żeby brudził, a po spotkaniu z szybą, megsowym glass cleanerem z niej ładnie schodzi a na uszczelce zostaje.

Ale produkt ma jeden mały minus - cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...