Skocz do zawartości

Zestaw startowy + kilka pytań :)


Zając

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedynym problemem (przynajmniej wg. mnie) podczas doradzania Ci w przypadku wosku było to, iż zaznaczyłeś, że będzie do wielu aut. DJ ma w swojej ofercie woski dedykowane do różnych kolorów aut: do jasnych, do ciemnych, woski twarde, woski miękkie. Wyjątkiem jest jedna bądź dwie pozycje (Double Wax i Rainforest Rub). A one się cenią. Gdybyś używał tego wosku tylko do swojego auta, nie byłoby problemu :) A tu taniej masz równie dobre pozycje które zastosujesz do wszystkich kolorów aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie bedzie używany do mojego ale trafiac się zapewne bedą również inne kolory tak więc chyba macie racje,że DJ odpada.Ciekawy jestem czy wosk którego używam do tej pory by się nadawał.Cartec Polish Perfekt zielony ( minimalnie ścierny )

Zawsze używałem go po np. fareclli i nigdy nie zostawały kółka polerskie i inne syfy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jak by się Nasz guru wypowiedział, ale moim skromnym zdaniem ścierny wosk to lekkie nieporozumienie. Chyba, że to coś w stylu Liquid Gold'a od Nielsena. Zawiera w sobie cząsteczki ścierne i Carnaubę, super czerń i wet look gwarantowany. Produktu który podałeś niestety nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wosk? Bo tak obleciałem stronę producenta i tam jest napisane że cytuje:

"Czyści, poleruje i konserwuje podczas jednej operacji. Specjalnie zalecany dla salonów sprzedaży samochodów. Wygodny w zastosowaniu. PERFECT!"

A woskiem tej firmy jest: Wax Polish.

To co Ty masz to chyba taki Finish mi się wydaje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie bedzie używany do mojego ale trafiac się zapewne bedą również inne kolory tak więc chyba macie racje,że DJ odpada.Ciekawy jestem czy wosk którego używam do tej pory by się nadawał.Cartec Polish Perfekt zielony ( minimalnie ścierny )

Zawsze używałem go po np. fareclli i nigdy nie zostawały kółka polerskie i inne syfy.

Jesli chodzi o Deoxy nie mysle zebys byl zawiedziony poniewaz sa banlnie latwymi pastami w obsludze daja dobry efekt i ze wzgledu na to iz sa tluste pomagaja poczatkujacym, woskow przerobilem wiele , DJ PH piekny zapach fajny wyglad na ciemnych kolorach, DJ OC bosko pachnie super do czerwonych i podobnych kolorow, Z***** Titanium aplikacja fajna efekt tez cena wysoka na poczatkujacego, wyzje wymieniony ChG obecnie faworyt mega latwa aplikacja tak samo ze zbeiraniem po wyschnieciu efekt dobry, ale na zime wez kup sobie cos tanszego LG albo GP cena za litr smieszna a na wisone cos z wyzszej polki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodziłem z założenia,że jak już coś kupowac to coś dobrego z górnej półki ale chyba posłucham sie.W końcu macie większą praktyke niż ja :)Wychodzi na to,że jednak wszystkiego nie zamówie w jednym miejscu ponieważ po za DJ nie ma w ofercie nic innego.Trzeba bedzie poszukac gdzies indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodziłem z założenia,że jak już coś kupowac to coś dobrego z górnej półki ale chyba posłucham sie.W końcu macie większą praktyke niż ja :)Wychodzi na to,że jednak wszystkiego nie zamówie w jednym miejscu ponieważ po za DJ nie ma w ofercie nic innego.Trzeba bedzie poszukac gdzies indziej.

Przeczytaj PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zając, kup Colinite 915.

Pucha ogromna, wydajność duża, pasuje do wszystkich kolorów i bardzo fajnie się nim pracuje.

I cena w mairę przystępna przeliczając na wielkość puchy.

Ja 915 porównuje do VW Golfa.

Owszem, Ford Focus może lepiej skręca, Renault Megane jest bardziej komfortowe, Toyota Auris niby najbardziej niezawodna, ale kurde Golf, to jest Golf, gdziekolwiek nim pojedziesz, zawsze do wszystkiego pasuje.

Tak samo Collinite 915, zawsze na każdym aucie zrobi swoja robotę i za to go lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tony, jak tak bardzo zachwalasz tą 915 to może się na nią skuszę...jeszcze jak do Golfa też pasuje :P Nie wiem czemu ale jakoś tak pasują mi woski Colli..mimo, że w jakiś sposób 476 zlazł mi po niecałych dwóch miesiącach i z tej 'stajni' mam tylko jego - coś na niego spadło z góry i tak to wyszło.

Jest dylemat...kupić RG na wiosnę, czy potestować i w tej cenie kupić nie jeden, a dwa czy trzy woski :P

Przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zestaw startowy dotarł do mnie dzisiaj.Mam pełny zestaw deoxów,padów jest glinka mikrofibry wosk CH G kilka próbek i innych gadżetów.Serdeczne dzięki kieruje do Sebby75 oraz Białego :)

Dziekujemy za zakupy mamy nadzieje ze graty sie sprawdza wrazie co czekamy na krytyke i pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej na pytanie :D Bo nie cholery nie łapie do czego jest taka okragła niebieska gąbka z przetłoczeniem w połowie no i taka fajna kudłata prostokątna:D Reszte już ogarniam :P

Taka ?

Dołączona grafika

Jezeli tak, to ma troche inny kolor, ale do wosków, selantów, dressingów itp się nadaje.

A ta druga, to nie wiem :P

---------------

O masz. Macin mnie wyprzedził :-ss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...