Skocz do zawartości

Kosmetyki Wolffs Chemicals


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei mam producenta chemii nano, w Węgier. Może kogoś to zainteresuje. Mam z nim kontakt, to chyba jakiś Amerykanin, lub z GB. Zaproponował mi dystrybucję, podał warunki. Ja nie będę się tym zajmował, niemniej na Święta przysłał życzenia z zapytaniem co w temacie.

Strona: http://www.wolfschemicals.com/

Gość się nazywa Jesse O Connor. Jest decyzyjny. jego mail: wolfschemicals@gmail.com

A oto mail:

Hi Mariusz!

So The Wolf and I have come up with a NEW pricing plan for our EU distributors that we think is very attractive! Here’s the plan:

- You’ll get a 35% discount on all orders. Small “I’m out of “X” product, send me some!” will also be 35%, but there will be a minimum order (we’ll figure that out soon, we’ve got a little time J)

- Not only will you get a 35% discount on your order, but we’re also going to share the shipping costs with you on larger orders! Here’s the “share rate”

1. Under €2,500 the distributor must pay all shipping costs

2. €2,500 - €5,500 we will cover 2/3 of the shipping costs!! J

3. €5,500 and above, we cover ALL shipping costs!! Wohoo!

So here’s how we’re going to cover the shipping costs >> You’ll need to pay the full price of shipping, BUT we’re going to give you back the mentioned other 2/3 in product (@ a 35% discount). This way it comes out to be more than a 45% discount for you AND you’ll be making profit on your shipping expenses!! In practice, it actually comes out to more than a 50% discount!! I don’t know how other manufacturers do it, but I think that’s a damn sweet deal.

Panowie od Sklepów, może coś...?

Dodam, że na DW środek do felg i lakieru zebrał dobre oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Minęło już trochę czasu od wprowadzenia Wolf's Chemicals Deironizer Decon Gel na rynek. I moje pytanie do stosowaczy: czy warto kupić ten preparat w celu usunięcia zabrudzeń metalicznych na lakierze? Czy to sztuka dla sztuki i czysty marketing?

Filmiki są zachęcające...ale cały czas zastanawiam/waham się...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę się opłaca. Sam mam i sobie chwalę. Iron jest mocniejszy, ale też sporo sporo droższy.

Tak się waham czy kupić...w sumie 44,99 za 1l w porównaniu do Irona X 65 za 1/2l wychodzi dobrze. Stosujesz jako pre-wash po tarze, przed glinką? Czy masz inną taktykę?;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...