Skocz do zawartości

Wygląd forum-propozycje


Tony Soprano

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można zmienić też ogólną szerokość forum. W tej chwili widzę, że jest 976px + dwa marginesy po 21px. Spokojnie można ją zwiększyć do 1200px co z marginesami da 1242px szerokości forum, co jest wynikiem idealnym przy dzisiejszym standardzie rozdzielczości monitora 1280x960px

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawe macie swietne zdjeci np Evo z kropelkami po swissie albo Andrzej z Omega ale sa rozjechane i kiepska sie oglada szkoda zeby te zdjecia tak wygladaly

Moze ograniczenie ustawic max 800x600 i wiekszych nie bedzie mozna wstawiac

postaram sie Omege poprawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ale za kanciaty :lol:

A tak na poważnie, trwają rozmowy mające na celu uwzględnienie większości "zachcianek" użytkowników, podniesienie poziomu estetyki wizualnej i... wielu innych. Jest plan.

A te style czy skórki zrobimy tak, żeby każdy miał do wyboru jak amu się podoba. Nie wiem ile da się "ztemplatować" ale, ze trzy żeby były. Jeśli dobrze pójdzie to zamkniemy się w ciągu dwóch trzech tygodni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kurcze jeszcze troche to zajmie :) plany wstepne do duzzzych zmian wsio wyjdzie jutro popoludniu tzn sama decyzja co i jak, napewno bedziemy jeszcze szukac moderatorow :P

Pamietajcie o mnie ;) jesli nie bedzie chetnych to mozecie na mnie liczyc.

No nie wiem, to prawie jak wsadzic palec miedzy drzwi i zamknac :lol: :lol: :lol:

Zart oczywiscie, mamy naprawde mocny plan z Mankiem ale zobaczymy co nam wyjdzie jesli choc 50% z planu bedzie cacy jak .....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy na forum taki dział "Testy produktów".

Może warto w tym dziale napisać (i np podwiesić) temat, który byłby powiedzmy "instrukcją" mówiącą o tym, co w tym dziale miało by się znajdować. Widziałam, że kanar napisał w Testach wątek "PB natural look kontra CG natural shine" - pomyślałam sobie: ciekawy test. Ale widzę teraz, że temat ten został przeniesiony do "Wnętrze auta".

Pamiętam, że niedawno sprawa tego działu była poruszana na forum (podczas robienia "porządków"), ale nie wszyscy (chyba łącznie ze mną) pamiętają/wiedzą jakie rzeczy umieszczać w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musimy się zastanowić. Albo robimy porównanie dwóch, trzech czy więcej z tej samej kategorii, albo np. test "długodystansowy" jednego? Trzeba pomyśleć, bo do tej pory były raczej opisówki. Jak dojdziemy do ładu, to te wątki, które będą odpowiadały do działu testów przeniesiemy. Do tego czasu niech zostanie tak jak jest. Ale rzeczywiście jest to sprawa do rozważenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dostalem PM i nie moge jej odczytac. Mam komunikat

1 prywatna wiadomość oczekuje, aż zwolnisz miejsce w folderze.

Uwolnij wszystkie czekające wiadomości. Zostaną one rozłożone do różnych folderów, jeśli wolna jest wystarczająca ilość miejsca.

Skrzynka oczyszczona, mam [ 16/50 Wiadomości (32%) ]

Co to sie porobilo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...