Skocz do zawartości

Myjnia parowa


halski1982

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam takową

http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Home__Garden/Parownice/Modele_parownic/17021500.htm

I nie wyobrazam sobie czyszczenia wnęk,plastików,wszystkich szczelinek,rączek ,uchwycików w podsufitkach itp przy samochodzie

Idealnie wspomaga bonet podsufitki :u

Urządzenie moze pracować ciągle bez przerw na podbicie ciśnienia

Daje mokrą parę

Jakby chciał ktoś z okolic Krakowa się pobawić to zapraszam

Ja dałem za nią 1100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znajomy ma siec myjni parowych... Maszyny to rozne modele Optima... Niezle cieznienie, regulacja sucha/mokra para... Sa na prad (380V) lub na jakies paliwo w zaleznosci od modelu...

Powiem tak... Samochodu bym tym nie umyl czy nie pral tapicerki... Ale do szyb, wnek, plastikow, opon, felg, czyszczenia detali przy napisach modelowych czy znaczkach, uszczelek przy szybach to naprawde nie jest zla opcja. Tylko taka porzadna maszynka troszke kosztuje... Pytanie za ile mozna zanabyc odpowiedni, ktory nadawalby sie do tego typu prac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony tacy ludzie nabijają nam klientów, którzy przyjeżdżają "zrobić coś z lakierem, bo jakiś taki matowy się wydaje"

Z trzeciej strony natomiast tacy ludzie odbierają klientów pokazując im lipną robotę i zrażając ich nazywaniem tego detailingiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Som takie momenty, że tak się odbija światło, że nic nie widać, NIE?!" Ciekawa alternatywa jak zamarznie woda w studni.

Mogę się założyć, że taką akcję zrozumie więcej "Kowalskich" niż nasze wypociny.

...a propos myjni parowych. Kolega zamówił na parowanie wnętrza. Przyjechało dwóch osiłków.

3 godziny roboty. Wyprali wnętrze i umyli całe auto. Za całość skasowali 80 zł. 2 osoby x 3godziny + dojazd. Szał co?

Do czego dążę. Po miesiącu prałem ten samochód. Śmiałem się sam do siebie.

Może trafił na pateraków?

Zapewne sami takich przykładów macie sporo.

Kolega stwierdził, że wyrzucił w błoto 60 zł bo za 20zł umyłby w każdej lepszej myjni.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czwartej strony przyjadą do nas i mają nas za durni,którzy tak robią jak na parowych i ten imbecyl z filmu.

Ja twierdzę z doświadczenia,że zaniżają nam ceny i poziom

No ale Polak to debil i np.jest przekonany jak jest mróz to lepiej na parową bo nie zamarznie =))

Swoja droga poważna firma z mojej okolicy na swoim blogu poleca takie bezwodne mycie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ten filmik to takie deja vu sprzed 2 godzin :lol: Identycznie to pokazywali, nawet to produkty bardzo ale to bardzo podobnie wygladaja. A swoja droga to elegancka prezentacja, ta z YT, gosc w bluzie na parkingu pod marketem, do tego jak sie pochyli do pol dupska mu widac...profesjonalka nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest EKOLOGICZNIE :?

Eko to oni mogą mieć w nazwie. Jak słyszę dziś w 21 wieku że coś jest eko to pomyślę 1001 razy zanim uwierzę. To jak z autami hybrydowymi, nikt nie zapyta ile odpadów powstaje przy produkcji owych baterii, ile spalin do ich morskiego transportu itd, Eko to ściema i komercja.

A te ściereczki umazane brudem i środkiem do mycia bezwodnego to niby się same utylizują i piorą kompletnie bez wody i chemii? psi, każdy z nich pierze w domu w normalnym proszku bo jak by płacili za pralnię to by nawet te 10zł na osobę za godzinę nie zarobili. Śmieszne, robić pod domami za takie psie pieniądze.

U mnie w irl tez są tacy ekologiczni ze ściereczkami i parą i ja osobiście często tłumacze ludziom żeby takich unikać, że więcej szkody niż pożytku. You get what you pay for :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=)) Wystarczy spojrzeć na rejestrację i wszystko wiadomo :p Mar czy mi wybaczysz =)) nie mogłem się powstrzymać...przynajmniej śmierdziel odmroził sobie nery :ymapplause:

Szczerze mówiąc nie rusza mnie dyskusja Bydgoszcz - Toruń ;) Ja z Pionek jestem nie z Bydgoszczy :mrgreen:

https://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl

Więc możesz najeżdżać jak chcesz :lol:

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 lat później...

Optima jest bardzo dobrym urządzeniem. Tylko po prostu trzeba ją dobrze obsługiwać. Tyle w temacie. Wiadomo, że ludzie mają różne doświadczenia – jeden mówi, że jest to złe, drugi, że dobre. Wszystko kręci się wokół z jaką starannością i wiedzą osoba podchodzi do procesu czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...