Jump to content

[Słownik] Mycie ręczne na dwa wiadra – czym dokładnie jest?


WuWo

Recommended Posts

  • Administrator

Mycie ręczne to jedna z najważniejszych czynności pozwalających utrzymać lakier w bardzo dobrej kondycji, której zadaniem jest usunięcie zanieczyszczeń pozostałych po myciu wstępnym w sposób bezpieczny dla lakieru i elementów ozdobnych karoserii. Najbardziej rozpowszechnioną metodą jest mycie na dwa wiadra. W tym celu niezbędna jest rękawica lub gąbka, wiadro z szamponem i wiadro z czystą wodą do płukania akcesoriów do mycia. Na dnie każdego wiadra umieszczany jest separatorów zanieczyszczeń, który zatrzymuje zabrudzenia na dnie wiadra i zapobiega ich wzbijaniu podczas nabierania roztworu wody z szamponem lub płukania rękawicy albo gąbki.

Regularne mycie ręczne sprawia, że na powierzchni lakieru gromadzi się o wiele mniej zanieczyszczeń i przez długi czas zachwyca on swoim doskonałym wyglądem. Metoda mycia na dwa wiadra minimalizuje ryzyko zarysowania lakieru i elementów ozdobnych. Stosowana jest przez większość detailerów na świecie.


Zobacz cały artykuł

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...