Skocz do zawartości

RejeX


fireman_marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jakby w ogóle się nie spocił i te 2 miesiące nie zrobiły na Nim wrażenia. Ciekawe ile w tym zasługi FK bo wiem, że w pewnym momencie potrafi przejąć pałeczkę jeśli chodzi o sheeting na aucie ;)

Zostaw sobie 1 panel który będziesz tylko mył i osuszał, bez używania QD. Zobaczymy wtedy jak to będzie :)

ps.

Fajną miejscówkę do mycia dorwałeś :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda jakby w ogóle się nie spocił i te 2 miesiące nie zrobiły na Nim wrażenia. Ciekawe ile w tym zasługi FK bo wiem, że w pewnym momencie potrafi przejąć pałeczkę jeśli chodzi o sheeting na aucie ;)

Zostaw sobie 1 panel który będziesz tylko mył i osuszał, bez używania QD. Zobaczymy wtedy jak to będzie :)

ps.

Fajną miejscówkę do mycia dorwałeś :u

W pewnym stopniu na pewno pogoda mu się przysłużyła, bo dawno nie miałem tak żebym przez miesiąc auta nie ubrudził, a tylko z kurzu opłukiwał, garaż też pomaga no i pewnie FK coś dorzuci :).

A miejscówka to pierwsza bezdotykowa myjka u mnie w mieście, kiedyś tam zawsze duży ruch, później się pootwierały zwykłe takie przewiewne,a ta jedna na 2stanowiska zamknięte, można drzwi nawet zamknąć (moje miejsce mycia zimą) przetrwała i ruch niestraszny :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra panowie i panie, niestety bez dokumentacji zdjęciowej i filmowej, ale tak po kolei, zostawiłem jeden błotnik bez QD i dużej różnicy nie było, chociaż widocznie wolniej odprowadzał wodę.

Dniem wczorajszym zakończyłem przygodę która trwałą 5miesięcy bez 5dni, przez ten czas przejechałem ok. 4800km.

18.01 wydawało się, że już kończy bo woda spływała wolno ale przy następnym myciu miał się lepiej, wczoraj dobiłem go CG citrus wash&gloss i miejscami woda już się kleiła, ale w większej ilości bardzo wolno ale spływała, a lejąc z butelki wodę po umyciu w garażu woda spływała.

Jak dla mnie się sprawdził, chociaż nie wiadomo do końca ile w tym zasługa pogody gdzie w listopadzie cały miesiąc nie padało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

TEST SPONSOROWANY PRZEZ

Dołączona grafika

Do rzeczy:

Aplikacja na + dla RejeX'a- nakładamy niewielką ilość, czekamy ok 20 min i polerujemy bez najmniejszego problemu. Body Wrap wymaga cierpliwości- mgiełka schodzi po przetarciu fibrą, ale 'kropki' wymagają większej uwagi, do tego wypaca się jak zły

Zapach- nie oszukujmy się, oba śmierdzą. Body Wrap'a chyba trochę bardziej czuć przy aplikacji.

Look? Po stronie BW minimalnie ciemniej.

Ingi? Jutro ma padać, będzie up.

Aplikacja przy 17stopniach RejeX słoneczkiem Duragloss'a, Body Wrap mikrofibrą, na lakier przygotowany żółtym korkiem i Scholl'em S40, przetarty IPA, zostawiony w garażu na 10 godzin w garażu (mam nadzieję, że dwie godziny mniej nie zrobią dramatycznej różnicy) i jeszcze raz przetarty.

Body Wrap po stronie kierowcy, Rejex po stronie pasażera i z czystej ciekawości na górze maski między spryskiwaczami poleciał Carbon na HDC.

Jeszcze dwie małe uwagi ode mnie- z czterech samochodów w domu na tym LSP zawsze działały najlepiej (trwałość i zachowanie wody) :o

Sealanty czeka ciężka przeprawa ze względu na parkowanie pod wściekłymi lipami. Z resztą zobaczcie sami :/

Dołączona grafika

Glinka... T&G Remover specjalnie nie pomógł.

Dołączona grafika

Finish

Dołączona grafika

Po S40 i IPA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

RejeX po nałożeniu

Dołączona grafika

Body Wrap po nałożeniu

Dołączona grafika

Nie wiem czemu, ale na BW fibra postanowiła zostawić włókna :/

Dołączona grafika

Some reflections :-]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lewa RejeX, prawa BW

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I filmik na deser

e43VBjT7RdU

Krótko podsumowując na chwilę obecną- Wybrałbym RejeX'a ze względu na łatwość aplikacji i cenę. Jutro sprawdzę stopień zakurzenia i kropelkowanie/odpychanie ;)

Jak będzie więcej czasu to porównam z DG#111 ;)

P.S. Body Wrap poci się ;) Dołączona grafika

RejeX, BW, Carbon

[ Dodano: 12 Maj 2012, 15:09 ]

Mały up z wodą w roli głównej ;)

bmqSLRA4TSg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Carbon na pierwszym planie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

:-]

Ogólnie RejeX i Body Wrap zachowują się bardzo podobnie. Ingi na 4 ;)

 Notatka moderatora
 Kuba, poczytaj jak prawidłowo wstawiać filmiki z YT

viewtopic.php?f=43&t=1085

[fonnes] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...