Skocz do zawartości

Zabawki Makki'ego :)


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

(-| (-|

Ten przepych zaczyna nie robić na mnie wrażenia.. :lol: ;)

Który to już Insignis bo się pogubiłem? :roll: :lol:

Juz chyba z 10 sztuk przeszlo przez moje rece :)

Makki ty masz u norków coś a'la takie CarSpa czy to wsio wszystko dla Ciebie ? :shock:

Jeszcze nie ale duzymi krokami ide w tym kierunku.

makki fotografuje insignisa2 codziennie i wkleja nam go z różnych stron :u

a na poważnie to mocno się zbroisz- ale czego nie robi się dla funu

Nie ma nic lepszego jak hobby-fun ktore przynosi zarobek :)

chyba narazie daje spokoj z produktami SV :lol:

wykupiłeś wszystko? ;) Kolekcja - marzenie :ymdaydream:
Do wszystkiego to jeszcze daaaaleko. Ale zeby zdobyc range Swissvax approved detailer m.in na poczatek miec pelen arsenal :mrgreen:

Stan na dzien dzisiejszy lacznie z Insignisami, ktore sa nadal pod moja opieka : :p

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

:lol:

Makki, opanuj się :lol:

Którym spośród tych waxów najlepiej Ci się pracuje i dlaczego ? :)

Ale zeby zdobyc range Swissvax approved detailer m.in na poczatek miec pelen arsenal :mrgreen:

Czyli żeby zostać SAD to musisz mieć cały stuff SV ? i co, tyle ? jakieś szkolenie ? czy coś innego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Maciek nie wysmalcujesz tego przez lata :lol:

yacek _b napisał(a):Makki ty masz u norków coś a'la takie CarSpa czy to wsio wszystko dla Ciebie ? :shock:

Jeszcze nie ale duzymi krokami ide w tym kierunku.

Masz już jakąś "norę" upatrzoną? ;)

Norke mam ale ze wzgledu na sytuacje rodzinna w jakiej teraz sie znalazlem sprawy ze spa ida jak krew z nosa..

Makki, opanuj się :lol:

Którym spośród tych waxów najlepiej Ci się pracuje i dlaczego ? :)

Czyli żeby zostać SAD to musisz mieć cały stuff SV ? i co, tyle ? jakieś szkolenie ? czy coś innego ?

Ciezko sie opanowac bo ta choroba postepuje bardzo szybko :mrgreen:

Szczerze, jezeli chodzi o game SV to najbardziej lubie Shielda. Pracuje sie z nim bosko i lezy hoho. Glaciera sobie takze chwale bo z nim w sumie mam najdluzsze doswiadczenie i moj bialas lubi go najbardziej.

Kombo Shield i Glacier lezy juz chyba 7 miesiac na bialasie i nic im nie jest.

Zaczynam teraz testowac SV Endurance i pewnie zastapi on Shielda po malu.

Odnosnie SAD to stuff jest podstawa. Szkolenia inna droga, mam juz 2. Kolejne bedzie w Zurichu.

Probuje sie wbic jakos na szkolenie do Scholla ale nie jest to proste gdyz norweski importer za mna nie przepada a uklady z Frankiem maja dosyc dobre :oops:

Ale wiadomo szkolenia szkoleniami tak samo jak i papierki oraz certyfikaty. Najwazniejsze, jak i w kazdym fachu jest doswiadczenie.

Kurde po co tyle Ci tego siuvaxu?

sklep czy zakład otwierasz makki? :mrgreen: znaczy się profi polerka itp za duże pieniądze. jak się powtarzam to scuzi ale nie sledze tematu na bieżąco, ale ilość jest przytłaczająca.

O sklepie kiedys myslalem ale norweskie prawo reklamacji + norkowe podejscie do zakupow mnie rozwala.

Zaklad zaden to takze nie bedzie. Mam dobra prace ktora lubie i sprawia mi ona przyjemnosc. A kosmetyka samochodowa to czyste hobby, ktore uspokaja, odstresowuje i daje radoche jak wigilia dla dzieci. Robie to co chce, kiedy chce i za ile chce. Jak sie nie podoba to odsylam na mycie i polerke do ciapatych all-in-one w 2 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko sie opanowac bo ta choroba postepuje bardzo szybko :mrgreen:

Szczerze, jezeli chodzi o game SV to najbardziej lubie Shielda. Pracuje sie z nim bosko i lezy hoho. Glaciera sobie takze chwale bo z nim w sumie mam najdluzsze doswiadczenie i moj bialas lubi go najbardziej.

Kombo Shield i Glacier lezy juz chyba 7 miesiac na bialasie i nic im nie jest.

Zaczynam teraz testowac SV Endurance i pewnie zastapi on Shielda po malu.

Odnosnie SAD to stuff jest podstawa. Szkolenia inna droga, mam juz 2. Kolejne bedzie w Zurichu.

Probuje sie wbic jakos na szkolenie do Scholla ale nie jest to proste gdyz norweski importer za mna nie przepada a uklady z Frankiem maja dosyc dobre :oops:

Ale wiadomo szkolenia szkoleniami tak samo jak i papierki oraz certyfikaty. Najwazniejsze, jak i w kazdym fachu jest doswiadczenie.

Dzięki za wyjaśnienie Maciek :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lavy dupa bo nic nie wyszlo z norweskiego groupbuya :(

Makki w sumie dobrze wyszło, bo Lava niestety daje plamę :(

Lava = maslo. Dobrze ze sie w to nie wladowalem bo szczerze, wosk do d..

Cos ostatnio CG mi podpada.. Marketing wiadomo, pod USA ale mogliby juz bardziej na psy nie schodzic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Copy&paste :P

Nic na grubo nie wrzucalem ostatnio wiec najwyzszy czas :-]

Zamowienie ma ciekawa historie ale to juz sobie chyba daruje.

Kilka zdjec jest zrobiona specjalnie pod Norkow bo na fjordach zaczely sie dziac bardzo nieciekawe sprawy zwiazane z detailigiem oraz prowadzeniem forum + biznesu z kosmetykow. Ale to nie temat na tutaj i teraz.

A wiec post z rodzaju do 200(0)PLN itp. Norwegia sie zbroi i takie tam. Sezon sie juz dawno zaczal u nas wiec zabraknac produktow nie moze ;)

A jak juz kupowac to porzadnie bo i gratisy sie znajda. :evil:

Ostatnia paczka ze SV jest po przejsciach bo po 1 zostala dostarczona daleko od mojej dziupli 2 do pracy, 3 ze musialem scigac kuriera bo nie mogl mnie znalesc i chcial juz sie poddac i spadac do domu bo byla 16:05.

Ale sie udalo, come to daddy :lol:

Dołączona grafika

Tak jakby byly pytania co i dlaczego i jak. Wystarczy przeczytac :mrgreen:

Dołączona grafika

Norwegia uczy roznych madrych i glupich spraw. Jedno co u nich lubie to wspieranie wlasnych produktow oraz ochrona ich produkcji. A ze ja Polak to wspomagam RP.

:lol:

Dołączona grafika

GRATISY! :-]

Dołączona grafika

Najlepsze na swiecie butelki jednorazowe! ;)

Dołączona grafika

Takie tam inne.

Dołączona grafika

Nareszcie moje!

Dołączona grafika

Reczna robota w ciasnych i niewygodnych miejscach juz nigdy nie bedzie nudna!

Dołączona grafika

Wiecej:)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak zeby naaaapewno nie zabraklo w tym sezonie :o

Dołączona grafika

Pady wiadomo ze sie zuzywaja wiec trzeba takze miec dobry zapas. Szczegolnie ze norweski importer Scholla i ja juz sie "nie lubimy"..

Dołączona grafika

To zdjecia szczegolnie dla Norkow.

Pakazuje to ze mozna paczke i produkty zapakowac odpowiednio i wytrzymuje to transport, dziwne historie po drodze, przeladunek itp.

:good: :good:

Dołączona grafika

No niesamowite. Nawet w srodku mozna wszystko porzadnie zapakowac. LUBIC TO! 8-)

Dołączona grafika

Jutro wielki test Prickborta i mozliwego mojego nowego idola. Ale to sie jeszcze zobaczy. Pacjent jest, pogoda i sily tez. Czas, jak narazie mozliwe, ze tez bedzie :song:

Dołączona grafika

Takie tam ;)

Dołączona grafika

Sciereczki do testow :)

Dołączona grafika

Kilka butelek ktore wyrwalem na promocji juz w Norwegii. Jak na Norwegie to taaaanioocha bo cale 4zl. Zakretka i uszczelka nawet byla w cenie. CUD!

:-]

Mieszcza 500ml. ;)

Dołączona grafika

To juz koniec po malu, bo pewnie paluszek boli...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Testuje po trochu rozne plyny do szyb. Uzywam moze 2 razy w roku ale dobrze wiedziec ze gdyby co, raczka niechcacy wpadla na zla manetke to ze niewidzialna wycieraczka to przezyje jak i LSP wokol auta.

No bo bez plynu jezdzic to troche lipa. Zarowka padnie na wyswietlaczu :lol:

Dołączona grafika

No i nowy super kubek na kawe do pracy :good:

Dołączona grafika

Dziekuje bardzo moim ulubionym sklepom za handel. Jak zwykle ze mna troche przejsc ale damy rade!

Teraz spadam na remanent bo sam juz nie wiem co doszlo a co zamowilem :dontknow:

Happy detailing!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...