Jump to content

Dodo Purple Haze Pro - uwagi.


marctwain

Recommended Posts

Bardzo ciekawy produkt. Połączenie wosku z sealantem (wspólne składniki wosku PH i Red Mist.) Z opisu wynika, że znacznie przedłużona trwałość. Dzisiaj założyłem na klapę tylną. Wcześniej poleciałem polerką z pastami s10, s 40. Potem użyłem DG 601 BA-środek w płynie do aplikacji padem. Przygotowuje dodatkowo powierzchnię do lepszego związania wosku lub sealanta. Tak wygląda po zapachu i spolerowaniu.

A dodo- ciemne-fioletowe-dlatego nakładałem padem bawełnianym. Brudzi. Wysycha do spolerowania ok 15 min max. Potem schodzi coraz ciężej.

Nadaje głębię, dużą w moim odczuciu i blask jak na ciemnej wodzie. Idealny do takich lakierów-ciemnych, zielonych, granatów z tej gamy. Ten blask i głębia jest taka elegancka i dyskretna. Tak to widzę. Zdjęcia poniżej, na razie jedyne, tego nie oddają. Zrobię jutro na słońcu. Jest ekstra wydajny- z tego małego opakowania na całą klapę, pociągnąłem padem delikatnie, 3 razy i zostało jeszcze na padzie. Kropelkuje,na początku jak wosk. Jest twardszy od czystego. O trwałości się przekonamy.

Podoba mi się bardzo.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Create New...