Skocz do zawartości

Nowoczesna technologia


Venom

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolejne próbki , testy jak najbardziej ok :D

Drewno , strona niezabezpieczona , widać jak nasiąka drewno

Dołączona grafika

Wsiąkająca kropla w w miejscu niezabezpieczonym :

Dołączona grafika

Kropla na powierzchni zabezpieczonej :

Dołączona grafika

Próbka po zalaniu wodą jak w przypadku 1 zdjęcia i wytarta , widać że w ogóle nie nasiąka :

Dołączona grafika

Niebawem filmik pokazujący powłokę w działaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

JJ. zrobiłem to z tym proszkiem i w wodzie niestety można to zetrzeć z powierzchni palca, chociaż troszkę potrzeć trzeba. Dużo miałem do roboty , ale się pochwalę :) Te powłoki nie są proszkowe.

Powłoka na kafelkach , terakocie , glazurze :

MUqvwoZKR84

Wsiąkanie wody z powłoki ochronnej , dosłownie woda ewakuuje się na inny materiał który ją absorbuje :

A6aHn6om_p0

Drewniany płotek :

U3a_T9coRfY

Metalowe krzesło :

16shXJ4cP-s

Dach :

IEd2Z9sFyGs

Ceramiczny stół

Xdf7qHuVU3o

TbdnnaVmd1I

Rurka miedziana :

GJ9ik_IfpCw

Dokładnie pokazane jak powierzchnia nie nasiąka wodą :

fkj3dprf3Oo

Skoro działa na metalowym krześle i na blachodachówce to czemu ma nie zadziałać na lakierze...mam nadzieję że jutro się dowiem ;) Ps jak macie jeszcze pomysły jak to wykorzystać to proszę pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s.martino cały dzień chodziłem i wodę lałem na powierzchnie , na sam dach około 20 razy wchodziłem w odstępach czasowych , a ten ceramiczny stół to zalewałem praktycznie non stop , podczas samego jedzenia grilla kilkanaście razy :D i strzykawką i z kubka wodą :P inne rzeczy tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini test z powłoką na reflektorze samochodu , i słaba jakość nagrania , ale nie miałem pod ręką aparatu, można się dopatrzeć efektu. Jeśli nie to prawa strona reflektora jest zabezpieczona i podczas puszczania strumyczka wody nie rozlewa się on na boki i "nie namacza" większej powierzchni , zaś lewa strona nie zabezpieczona i widać jak woda rozmywa się ( nie leci jednakowym strumykiem ).

cOsvaz2xsnw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal mam nadzieję że już niebawem , niestety papierkowa robota w urzędach jest tragiczna. Jeśli chodzi o przygotowanie powierzchni to prawda , bardzo ważna sprawa, ja myję jakimś płynem i odtłuszczam alkoholem. Nie mam innych produktów czyszczących póki co. Co do przygotowania elementu to i ja jestem również za, ale w przypadku lakieru samochodowego muszę jeszcze pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...