Skocz do zawartości

3D Pro carnauba by Przemysław K.


Tony Soprano

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zdenerwowałem.

Chciałem ściągnąć wszystkie koła do umycia i nałożenia FK Hi-Temp, to jedno było tak zapieczone na piaście, że olałem temat...

Za to mimo wszystko potraktowałem ja Spray&Rinse Poorboy's...

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Niestety, muszę z firmy troszkę estrów kwasów tłuszczowych zabrać i wykąpać w tym felgi ze względu na asfatl... Estry kwasów tłuszczowych = Olren Bioester. który można kupić na niektórych stacjach benzynowych Bliska.

Auto poszło standardowo, BTbM DJ, potem tylna klapa, zderzak DJ Gentle Touch, i na całe auto Scholl S40 na żółtym waflu MS.

Na dach i tylną klapę nałożyłem FK Hi-Temp.

Efekt? Lakier jakby to Czesi powiedzieli, taki świetlniejszy...

Ale naprawdę, klapa taka rozjaśniona jest. (nie wiem ile w tym skutku glinkowania, bo na fotkach glinka wygląda nadwyraz nie tak jak u Mirka).

Glinkowany róg klapy...

Dołączona grafika Dołączona grafika

Klapa po zabiegu całkowitym:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pociągnąłem też tylną szybę glinką i fotki też niemiłe...

Dołączona grafika Dołączona grafika

Reszta auta poszła BH od Poorboy's, a na to...

Niespodzianka. Myślałem o Colli 915, myślałem o PH DJ, myślałem nawet o SN bez BH...

Ale otwarłem kopertę od kolegi Mariusza i wyciągnąłem 3D Pro Carnauba.

Fajne, niebieskie, tłuste coś, co zawiera dużo Carnauby.

Fajnie się to poleruje.

Efekt - Widać ziarna lakieru (metalic), lakier troszkę ciemniejszy w porównaniu z Farecla Black Top Glaze (PB przyciemnił i to widać), natomiast taki przejrzysty jest.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Insta WWB nadała lakierowi takie płynięcie, natomiast nie było widać detaliczności ziaren.

Co do FK vc 3D, to 3D jest dużo cieplejsze w wyrazie. FK wogóle takie chłodne się wydaje. Nie mówiąc już o tym, iż pad mi smierdział naftą... Poważnie.

To by było na tyle.

Więcej fotek wrzucę jutro, jak będę się nim szwędał po drogach, uliczkach, parkingach w słońcu skąpany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witajcie,

By byłem dzisiaj z Martynką, ale niestety tylko na śniadaniu, bo jechała o 12 do Przeworska, do rodziców, to sobie popołudniu wziąłem furkę do firmy, gdzie mam garaż i mój motór.

Wjechałem na wagę, gdzie robiłęm fotki Legacy, i też porobiłem kilka obiecanych.

Porobiłem między innymi fotki strukturze lakieru (ziarenka), by pokazać jak pięknie 3D Pro Carnauba wyciąga owe ziarenka.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ., zapytaj nox'a jak wolno jeżdże, by sprawdzić, czy przyciąga wzrok...

Normalnie, żaden glina się mnie nie ima.

A tak naprawdę, to nie wiem, latam nim po mieście, że nawet nie wiem ile, bo jak przekraszam 100, to nie patrzę na licznik tylko na drogę.

Ale pewnie nie jednego oślepiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...