Skocz do zawartości

Test kilku repelientów


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam coś co siedziało 6 miesięcy i było celowo katowane.....zero wzruszenia.

Uchylisz rąbka tajemnicy? :D

Co do zapewnień marketingowych to....czy prawdziwe?

Brzmi dość niewiarygodnie. Jak by G1 w realnych warunkach wytrzymał połowę tego co obiecał producent to byłbym pod wielkim wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

minetoo zapodaj nazwe nutki z filmu

Yogi Feat. Ayah Marar - Follow You (Xilent Remix) pobrano z ulub_pl

U mnie zawsze ciekawa nutka :D

Offtopic :oops:

Jeśli mam wybrać 3 najlepiej działające to jak do tej chwili:

-Gtechniq

-RainX

-TGG/Glass Since

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Gtechniq-a G1 na przedniej szybie przez pół roku i nie zauważyłem, żeby cokolwiek się osłabił :D. Samochód jeździł często jako pupowóz w trudnych zimowych warunkach- G1 nic sobie z tego nie robił. G3 w domu i na bocznych szybach innego samochodu (na których nie ma wycieraczek) ładnie odpycha wodę przez ten sam okres. Moim zdaniem G1 jest tak wydajny, że za 60 zł (15 ml) jestem w stanie przykryć oszczędnie 3 warstwami 3 samochody (przednia szyba). Swoje Rainx-y już jakiś czas temu sprzedałem, bo pomimo niskiej ceny i wydajności, nie lubię bawić się z szybą za często- odpada częste przygotowanie, wcieranie. A przede wszystkim główna zaleta takiego trwałego produktu to to, że wiemy, iż "niewidzialna wycieraczka" nie zacznie nam "padać" wtedy, jak nie mamy czasu na zabawę z powtórną aplikacją- w przypadku wosku nie była by to jakaś tragedia, w przypadku szyby czołowej ma to duże znaczenie ;). No i nie boję się osłabienia "niewidzialnej" przez działanie zwykłych wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje Rainx-y już jakiś czas temu sprzedałem, bo pomimo niskiej ceny i wydajności, nie lubię bawić się z szybą za często- odpada częste przygotowanie, wcieranie. A przede wszystkim główna zaleta takiego trwałego produktu to to, że wiemy, iż "niewidzialna wycieraczka" nie zacznie nam "padać" wtedy, jak nie mamy czasu na zabawę z powtórną aplikacją- w przypadku wosku nie była by to jakaś tragedia, w przypadku szyby czołowej ma to duże znaczenie ;).

To fakt. Zobaczymy co wyniknie z testu bo ktoś wspomniał, że Glass Science to również mocny zawodnik a jest jednak sporo tańszy od G1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie na wszystkie szyby poszedł Naviwax dark - japoński wosk, który można stosować również do szyb.

Aplikacja: auto umyte, szyby dodakowo wyczyszczone płynem Megsa 2, 2 warstwy wosku na wszystkie szyby. 1 warstwa, starcie po 3 minutach, następna warstwa i znowu starcie po 3 minutach. Następnym razem będzie inna aplikacja. Będę go stosował/testował przez cały sezon.

Pierwsze wrażenia: podczas deszczu kropelkuje w miarę ładnie, woda podczas postoju ładnie spływa. Podczas jazdy po mieście i prędkości do 60 km/h szału praktycznie brak, tzn. są kropelki ale słabo splywa. Zobaczymy jak będzie w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś chciał wiedzieć?

Komplet to

a) primer odtłuszczający szybę

b) repelient

Trwałość to realne 3 miesiące.

Testowane z różnymi płynami do spryskiwaczy.

Mam rozgrzebaną sprawę z resztą swojej chemii którą chcę Wam zaprezentować, jak z tym się uporam zajmę się repelientem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

To będzie nietypowe podsumowanie testu.

Nietypowe bo mimo prób odzyskania dokumentacji nie udało się :(

Zamknięcie testu i ostateczne obserwacje przed ponownym wypolerowanie szyby miało miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Wniosek jest krótki i taki jakiego się spodziewałem.

Wszystkie repelenty zanikły całkowicie oprócz.....

Gtechniq który tylko nieco osłabł ( a i to podejrzewam przez syf na szybie)

Oczywiście działanie nie jest już tak efektowne jak na początku ale nawet laik pokazałby gdzie znajduje się powłoka.

Przykro mi że straciłem zdjęcia i filmy, musicie wierzyć mi na słowo....

Na szczęście prowadziłem notatki :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...