Skocz do zawartości

Prima Hydro, StjaernaGloss Tangerine,ONR-ręcznik, i tyle.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Umyłem dzisiaj mixem: szampon stjarna gloss tangerine i dwie nakrętki ONR. Przy suszeniu ręcznikiem użyłem Prima Hydro. ONR zabija obfitą pianę jaką normalnie daje szampon. Drugie spostrzeżenie: woda z mixem dużo szybciej wychodzi. Rękawica chłonie więcej niż normalnie. To po dodaniu ONR. Auto było tylko zakurzone. Przy myciu woda odpływa szybciej z auta,nawet jak przyschnie to są dużo mniejsze ślady. Hydro rozprowadza się bardzo ładnie, smuży, ale smugi znikają same, bez śladu. Połysk zostaje jak po użyciu QD.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś rzeczywiście jest z tą wodą. Łatwiej byłoby zaobserwować w przeźroczystym wiadrze.

Co do mycia jednym wiadrem to ja zdecyduję się tylko na zakurzonym samochodzie. Nigdy zabłoconym, nawet lekko. Z praktyki jednorazowej to wnioskuję. Trzeba zmyć piach wodą pod ciśnieniem, nawet ogrodowym.

Jako qd też jest ok.

A co do Hydro- to za taką cenę-to znakomity detailer o zwiększonej trwałości. Sprawdziłem sobie wieczorkiem. Pięknie pachnie, ekstra rozprowadza i wyciera. Mozna w słońcu. A Amerykanie na Autopii napisali, że trochę maskuje ryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj po umyciu odświeżyłem lsp,którego nie ma :lol: właśnie Prima hydro. Z tym, że zastosowałem po zmyciu piany, na mokre auto, przed suszeniem. Można dać też na ręcznik. Ja dałem na blachę. Pierwsza obserwacja - po przeciągnięciu fluffym zostaje o wiele mniej smug, już po wyschnięciu. Czyli mniej roboty dla detailera po wysuszeniu. Zawziąłem się i nie użyłem. Tylko wytarcie ręcznikiem, do sucha. Jestem zadowolony.

Zdjęcia robione komórką.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tu specjalna funkcja aplikacji WAMo na samsunga

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...