Skocz do zawartości

Mega syf


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos mi kiedys powiedzial e na zachodzie ludzie dbaja o samochody, niestety ale Szwecja do zachopdu nie nalezy :lol:

Jedynym plusem tego samochodu jest to iz caly jest obklejony biala folia a lakier srebrny met w stanie idealnym.

Niclas zaczal od zrywania foli

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety ale trzeba bylo zmienic sprzet na parowy lepszy efekt :mrgreen:

Dołączona grafika

I ktos sie ma wziac za srodek niech bog go ma w opiece

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To tylko poczatek ale k......a faktura bedzie slodka :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Boczna czesc fotela

Dołączona grafika

Reszta nie wiem kiedy bedzie gotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Seba,

Z czystymi by nie przyjeżdzali...

Zgadzam sie :) ale My je odkupilismy wiec pare grosze zarobie na felgi :) czesc za prace placi poprzedni wlasciciel :D czyli duuuuuuzzzzzzo :mrgreen:

Dzis prace postepowaly dalej i ten samochod naprawde zaczyna wygladac dosc dobrze bym powiedzial ze jestem mega zadowolony z efekt oczywiscie calosc nie jest gotowa ale czesc auta tak ladnie wyglada :)

Calkowiete rozebranie tylniej czesci poszly fotele i wykladzina na podlodze

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wjazd do hali wygladal tak :oops:

Dołączona grafika

Pozniej bylo jedynie czyszczenie, czyszczenie i czyszczenie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Poznym popoludniem widok sie zmienil a moje oczy jakos sie rozweselily :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

C.D.N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac Onego, to pewnie Nielsen.

Ony zawsze Nielsena uzywa.

Niektórzy mówią, że ostatnio jak oddawał krew do pobrania, to mu Super A Shine wylatał z żyły.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Przemek spadłem z krzesła :P hahahahaha

a tak na marginesie Nielsen jest naprawdę dobry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac Onego, to pewnie Nielsen.

Ony zawsze Nielsena uzywa.

Niektórzy mówią, że ostatnio jak oddawał krew do pobrania, to mu Super A Shine wylatał z żyły.

Dziekuje ci bardzo nie badz taki madry cwaniaczku nie SAS a Brilliance:)

uzylem Multicleanera z Lc Laba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac Onego, to pewnie Nielsen.

Ony zawsze Nielsena uzywa.

Niektórzy mówią, że ostatnio jak oddawał krew do pobrania, to mu Super A Shine wylatał z żyły.

Dziekuje ci bardzo nie badz taki madry cwaniaczku nie SAS a Brilliance:)

uzylem Multicleanera z Lc Laba

A gdzie to można kupić? Bo nawet nie wiem gdzie tego szukać mam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac Onego, to pewnie Nielsen.

Ony zawsze Nielsena uzywa.

Niektórzy mówią, że ostatnio jak oddawał krew do pobrania, to mu Super A Shine wylatał z żyły.

Dziekuje ci bardzo nie badz taki madry cwaniaczku nie SAS a Brilliance:)

uzylem Multicleanera z Lc Laba

A gdzie to można kupić? Bo nawet nie wiem gdzie tego szukać mam:(

heheheh Tylko u "ONEGO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią, że jest najlepszym detailerem na forum.

On zaś sam o sobie mówi skromnie, amator.

Chętnie bym go poznał.

A dlaczego pytasz?

Przemk napewno sie poznamy w realu a co do tego kto jest najlepszym detailerem hmmm moge ci zagwarantowac ze na tym forum sa lepsi:)

Spytaj Tomaszka(bialego) jak sie ze mna pracyje mial przyklad na BMW 740 bardzo sie irytowal na mnie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja się co chwilę uczę.

Poza tym cały czas uważam, że tak naprawdę nie ma skonczonych projektów.

Spójrz na marctwaina. Niby mu się już Mondziak podoba, a tu jednak zaaplikuje inny wosk i wyjdzie lepiej, albo tak samo dobrze, ale inaczej.

I jak tu mówić o skończonym projekcie...

Zresztą na moim Peugeocie, efekt rozjaśnienia przez FK mi sie strasznie podoba, ale ten ciemny po BH też jest niesamowity.

I który uznać za najlepszy, zakonczony?

Może lider, to taki, który podczas rozmowy z klientem potrafi odebrać to na czym mu najbardziej zależy i tak dobrać środki, by efekt był jak najbliższy oczekiwań klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lider, to taki, który podczas rozmowy z klientem potrafi odebrać to na czym mu najbardziej zależy i tak dobrać środki, by efekt był jak najbliższy oczekiwań klienta.[/color]

Przemek mądrze prawi. Niestety niektóre firmy patrzą przez pryzmat najdroższego auta które zrobią. A prawdziwy spec zdziała cuda nawet z golfem, w najmniejszym szczególe, traktując go jak ferrari czy lambo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lider, to taki, który podczas rozmowy z klientem potrafi odebrać to na czym mu najbardziej zależy i tak dobrać środki, by efekt był jak najbliższy oczekiwań klienta.[/color]

Przemek mądrze prawi. Niestety niektóre firmy patrzą przez pryzmat najdroższego auta które zrobią. A prawdziwy spec zdziała cuda nawet z golfem, w najmniejszym szczególe, traktując go jak ferrari czy lambo..
Piekne slowa faktycznie nie ma znaczenia czy to stary Golf czy tez nowe Lambo kazde auto ma dusze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...