Skocz do zawartości

Fiat Panda Błękitny


SZyBA

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odwaliłeś trochę roboty i efekt widać. Napisze po Twojemu: gratuluję ;)

I mam nadzieję, że darmo nie jeździłem z epic'em i amigo, bo coś nie słyszę, żebyś go używał.

Spokojnie jest jest będzie użyte :D :D

edit:

PS. "Panda Team", hehe... Czego to ludzie nie wymyślą.

AbsolutnyPSiWcaleNieOfftop.

Dołączona grafika

Haha, stary, ja chcę taką bluzę.

NO bluze od Panny na urodziny dostałem hehe rzuca się w oczy. Foto zmienione Panda Team dokładnie jak ma się auto to jestem zasady że jest się w klubie danego modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety przez te zabawy przy aucie dorobiłem się zapalenia krtani a może to od zapachu FK :lol: :lol: więc Panda do piątku stoi na parkingu.

edit: 01.11.2010.:

Ostatnie mycie było 12 października jako że auto używane codziennie do jazdy do pracy a pogoda nie była ostatnio łaska. Panda po Prawie 20 dniach parkowana jak zawsze na dworzu wygląda tak. Wiem wiem brudne ale nie bić koledzy spokojnie

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

edit 17.11.2010.:

Minęło 37 dni od mycia i 3xFK auto nie myte bo nie ma jeszcze kiedy. Ostatnio pada deszcz a dach i maska wygląda tak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki postaram się jakoś umyć i może psiknać QD od PB

Akurat miałem na chwile garaż w miare ciepły

1 Foto po myciu PB QD+

Dołączona grafika

2 Foto po samym myciu.

Dołączona grafika

Teraz powiedzcie czy ten FK jeszcze się utrzymał czy już kropelkuje teraz sam QD? Moim zdaniem po samym myciu juz takiego wrażenia nie ma ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2 foto jest po samym myciu szamponem bez QD

edit 25.02.2011.:

Po Ponad 4 miesiącach od mycia 06.10.2011 auto umyte Meguiar's Gold Class aż 2 x bo po 1wszym to po połowie auta woda już czarna więc jednak postanowiłem umyć drugi raz. Moim zdaniem wosk FK chyba dał rade bo jeszcze małe kropelki ale utrzymywały się po myciu. Jednak teraz znów auto brudne i czekam na lepsze cieplejsze dni.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja dziś umyłem auto (znów na bezdotyku- 3raz w tą zime) za 5 zł sie wyrobiłem z myciem i płukaniem demineralizowana woda. ale czekam na cieple dni żeby w koncu umyć tak jak sie należy bo nie mogę patrzeć na te zacieki (niby auto czyste ale widać ze zszedł tylko wierzchni brud a taki nalot drobnego brudu dalej siedzi na naucie, zacieki od płynu do spryskiwaczy itp) nie wiem jak ktoś może na bezdotyku umyć swoje auto na 100% - dla mnie jest to jedynie płukanie z grubego brudu, ale w zimie lepiej tak opłukać niż jechać na szczoty albo dać komuś zeby mi gąbką z piachem ciorali auto :lol:

aha i w zasadzie na całum aucie brak kropelkowania.... albo Fk padł albo to przez ten brud, taki film, jakby zaschnięty nalot nie do usunięcia bez rękawicy i szamponu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...